Пристайко розповів, як змінив відносини США і України імпічмент Трампа

Глава МЗС України Вадим Пристайко детально і чітко висловився по темі відносин Вашингтона і Києва.

Пристайко
Вадим Пристайко / УНІАН

Глава МЗС України Вадим Пристайко заявив про те, що недавня невдала спроба конгресменів від Демократичної партії відправити у імпічмент президента США Дональда Трампа нітрохи вплинула на відносини між Києвом і Вашингтоном.

Відповідну думку керівник МЗС України озвучив в інтерв'ю американському діловому телеканалу Bloomberg. Дипломату поставили запитання з приводу того, що саме потрібно для перезавантаження відносин між США і Україною.

"Нам не здається, що ці відносини повинні бути перезапущений. Можна вважати, що Україна була втягнута в ці справи, але ми впевнені, що це не вплинуло на двосторонні відносини", - заявив він.

Пристайко при цьому підкреслив, що офіційний Київ радий тому, що процедура імпічменту закінчена.

"Ми сподіваємося, що ніхто не буде пхати носа в наші вибори,Це те, що ми самі намагаємося робити — триматися подалі від ваших внутрішніх справ, від вашого виборчого процесу, особливо в рік президентських виборів", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше, 6 лютого 2020 року, члени Сенату США прийняли рішення виправдати президента Дональда Трампа за обома статтями імпічменту. За те, що президент винен було віддано 48 голосів (всі демократи + 1 республіканець) сенаторів, а невинний - 52 голоси;

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти