Виклики через анексію Криму: глава НАТО ошелешив заявою

Альянс збільшив присутність у Чорноморському регіоні в повітрі, на морі і на суші, зазначив Столтенберг.
Столтенберг
Столтенберг зробив гучну заяву через анексію Криму / УНІАН

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг нагадав про стратегічну важливість Чорноморського регіону для НАТО в контексті протидії РФ, яка анексувала український півострів Крим.

"Чорне море є стратегічно важливим для НАТО. Альянс постійно присутній в Чорному морі, у нас там є союзники - Болгарія, Румунія і Туреччина, і важливі партнери - Україна і Грузія. Ми збільшили нашу присутність в Чорноморському регіоні в повітрі, на морі і на суші", - заявив Столтенберг.

За його словами, НАТО тісно співпрацює з Україною, аби допомогти їй впорається з викликами у сфері безпеки, зумовленими незаконною анексією Криму.

Відзначимо, в соцмережах останні заяви Столтенберга активно коментують.

"Нехай той Столтенберг розповідає ці байки,своїм дурним ПЛЕБЕЯМ пролетарями. Україна вже і повністю, знаходиться в оточенні РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК. А так само Чорне море вже контролюється РФ.І ніяке НАТО, ВЖЕ НЕ ЗМОЖЕ З МОРЯ ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ УКРАЇНЦІВ", - переконаний користувач Мережі.

Виклики через анексію Криму: глава НАТО ошелешив заявою

Раніше Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг знову "наїхав" на Російську Федерацію. За його словами, дії Кремля підривають стабільність і безпеку.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти