У Львові вирішили, чи проводитимуть масові гуляння на Різдво

Через пандемію небезпечного коронавірусу місто вирішило відмовитися від масових заходів.
новий год_рождество_елка_ель
Львів відмовився від святкування Нового року / 1zoom.ru

Влада Львова відмовилася від проведення масових заходів під час святкування Різдва та Нового року. Водночас невеликі свята не будуть скасовані.

Як повідомив заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Мо**аленко, рішення щодо проведення різдвяного ярмарку ще не прийнято.

"Місто відмовиться від проведення масштабних подій, як це було раніше, і закликаємо різні організації також відмовитися від великих заходів. Зате головний акцент буде на проведенні менших заходів, невеликих локацій, які все одно дозволять людям відчути дух Різдва. Йдеться про встановлення різдвяної шопки, Дідуха, тощо", - сказав Мо**аленко.

відео дня

Карантин вихідного дня - про що повідомлялося раніше:

  • 25 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що уряд розглядає варіанти посилення протиепідеміологічних заходів. Серед них - карантин на Новий рік і Різдво. Однак на цей час в Україні продовжить діяти карантин вихідного дня.
  • 13 листопада відомий український лікар Євген Комаровський прокоментував рішення місцевої влади не вводити карантин вихідного дня. На його думку, чиновники стоять перед складним вибором.
  • 11 листопада мер Львова виступив проти введення карантину вихідного дня в місті. Садовий закликав власників закладів громадського харчування уникати проведення масових заходів і заявив, що міська влада не виконуватиме рішення Уряду Про карантин вихідного дня.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти