У ТКГ розповіли, як Кравчук "забалакав" Росію і врятував переговори щодо Донбасу

14 вересня 2020, 13:14
447
Перший президент України заспокоїв Москву на переговорах щодо Донбасу.
Кравчук
Кравчук врятував переговори щодо Донбасу / УНІАН

Перший президент України, очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Леонід Кравчук "забалакав" Росію, яка погрожувала зірвати переговори через постанову про місцеві вибори в Україні, заявив журналіст, представник ОРДЛО в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

Про це Гармаш розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ситуація була критична, Росія була готова зірвати переговори взагалі, я був присутній при цьому. Дійсно Кравчук тоді врятував ситуацію тим, що пообіцяв розглянути. А що він ще міг пообіцяти? Він же не міг пообіцяти змінити цю постанову", - зазначив Гармаш.

За словами учасника ТКГ, Росії нічого було сказати, тому їй довелося далі вести переговори.

"Він (Кравчук – ред.) розблокував на той момент ситуацію. Потім, вже на наступній ТКГ, на останній черговій 2 вересня, Росія вже жорсткіше ставила питання. Знову ж Кравчук сказав: "я надіслав, ось вам докази". Можна сказати недипломатично, але по суті – забалакав", - розповів він.

Ситуація на Донбасі - про що йшлося раніше:

  • 11 вересня очільник делегації України в Тристоронній контактній групі, перший президент країни Леонід Кравчук висловив готовність поїхати до ОРДЛО. Перший президент зазначив, що пропозицію поїхати на Донбас він висловив під час останнього засідання ТКГ, скликаного у зв'язку із загостренням ситуації біля населеного пункту Шуми.
  • 11 вересня очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання військового конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук зізнався, що інспекція поблизу Шумів була скасована після обстрілів.
  • 11 вересня перший президент України, очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (наша країна, РФ і ОБСЄ) щодо Донбасу Леонід Кравчук "поставив хрест" на Мінських угодах. Він зазначив, що під час підписання Мінських домовленостей вже було зрозуміло, що вони не будуть виконані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти