Свіже опитування показало, кому з політиків українці довіряють найбільше

10 листопада 2020, 14:11
629
Соціологи відзначили, що недовіра президенту як інституту влади в цілому перевищує 60%, а сукупна недовіра Верховній Раді - понад 76%.
Зеленський, Разумков
Зеленський і Разумков очолили рейтинг довіри українців / Reuters

В Україні рейтинг довіри очолили президент України Володимир Зеленський і голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Найменше довіряють генеральному прокурору Ірині Венедиктовій.

Свіже опитування Центру Разумкова показало, що Зеленському довіряють 33% опитаних респондентів, а не довіряють – 62%.

Трохи менше українців довіряють Дмитру Разумкову - 30%, а не довіряють - 57%.

Соціологи відзначили, що недовіра президенту як інституту влади в цілому перевищує 60%, а сукупна недовіра Верховній Раді - понад 76%.

Юрію Бойку довіряють 22% опитаних (не довіряють 69%), Петру Порошенку - відповідно 22% і 73%, Святославу Вакарчуку - відповідно 18% і 70%.

Показник довіри глави української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леоніда Кравчука становить 17%, а недовіри - 72%.

Юлії Тимошенко довіряють 17% і не довіряють 77% респондентів, Віктору Медведчуку - відповідно 15,5% і 76%.

Прем'єр-міністру Денису Шмигалю довіряють 12% і не довіряють 69% українців, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову - відповідно 12% і 76%, голові виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеілу Саакашвілі - відповідно 10% і 80%.

Очільнику ОП Андрію Єрмаку довіряють 8% опитаних і не довіряють 59%, генеральному прокурору Ірині Венедиктовій - відповідно 6% і 62%.

Баланс довіри і недовіри найкращий у Разумкова (-27,5) і Зеленського (-29,1), найгірший у Авакова (-64,4) і Саакашвілі (-69,4).

Зазначимо, соціологічна служба Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року опитала 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донбасу, методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Які опитування українців проводилися раніше:

  • Надання "особливого статусу" Донбасу підтримують і не підтримують майже однакове число українців. Варіант відповіді "безумовно підтримую, закон потрібен якомога швидше для встановлення миру" обрали 26,7% респондентів по всій країні. 26,8% опитаних вважають, що ОРДЛО не має мати жодного особливого статусу.
  • Майже 45% українців висловилися за те, щоб надати непідконтрольним територіям Донецької та Луганської областей автономію у складі України для того, щоб припинити війну.
  • 26 жовтня з'явилися результати відповідей українців на опитування від президента Володимира Зеленського за результатами обробки 74% анкет. Респонденти підтримали 4 з 5 ініціатив глави держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти