Стало відомо, чому в Центрі Довженка пройшли обшуки

28 травня 2020, 20:01
126
Правоохоронці вилучили документи щодо оренди майна Центру Довженка за останні кілька років.
Довженко-Центр
Співробітники Центру Довженка ігнорували правоохоронців / УНІАН

Обшуки співробітниками СБУ і Нацполіції в Центрі Довженка проводилися у справі про можливе порушення закону керівництвом підприємства, Міністерством культури і Фондом держмайна в Києві. Зокрема, чиновників підозрюють у махінаціях при розрахунках плати оренди за державне майно, в результаті чого відбулося недоотримання надходжень на суму в 6 млн гривень. Про це розповіла речник прокуратури Києва Надія Максимець.

За її словами, держаудит провів перевірку фінансової діяльності центру, під час якої були виявлені численні порушення.

"Фінансові порушення були виявлені в ході ревізії фінансової діяльності ДП Національний центр Олександра Довженка, проведеної у другому кварталі 2019 року Державною аудиторською службою у відповідності до питання програми ревізії та робочого плану, з відома генерального директора Центру та в присутності головного бухгалтера, про що є відповідний запис у журналі реєстрації перевірок", - заявила Максимець.

відео дня

Відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України за фактами привласнення та розтрати грошових коштів.

Під час обшуку співробітники правоохоронних органів прийняли рішення вилучити ряд документів, які пов'язані з питаннями оренди майна Центру з 2015 по 2019 роки.

Також вона додала, що в процесі розслідування цієї справи Центр Довженка попросили надати документи, але прохання правоохоронних органів не було почуто. Крім того, співробітники Центру проігнорували запрошення правоохоронців для участі у слідчих діях. Внаслідок цього було вирішено провести обшук, законність якого встановив Голосіївський районний суд міста Києва.

Нагадаємо, про обшуки в Центрі Довженка повідомив керівник держпідприємства Іван Козленко. За його словами, заходи були пов'язані з розслідуванням кримінальної справи за актом ревізії Державної аудиторської служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти