Рейтинги президента Володимира Зеленського знижуються через вплив потужної пропагандисткої машини, яка працює на критику влади як всередині країні, так і на зовнішньому рівні. У той час як у влади немає жодного власного телеканалу, керівництву держави доводиться протистояти іншій системі - анонімним інформаційним ресурсам і засобам впливу, у які вкладаються дуже серйозні гроші, заявив в ефірі телеканалу Україна голова Офісу президента Андрій Єрмак.
За його словами, керівництво країни не боїться раціональної критики, проте на адресу влади йде потік неконструктивних звинувачень. Причому всім добре відомо, звідки йдуть атаки.
"Проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює потужна машина пропаганди, як всередині країни, так і ззовні. Потік брехливої інформації, критики, хоча, ми не боїмося конструктивної критики, а також практично відвертих образ просто не припиняється. Не будемо зараз говорити звідки і хто - це всім добре відомо", - пояснив Єрмак, вважаючи, що це стало причиною падіння рейтингів глави держави.читайте такожЗМІ дізналися головну причину закриття NewsOne, ZIK і 112 Україна
Як стверджує чиновник, в той час як у влади немає власного телеканалу, а в наявності тільки ті засоби комунікації, які є на сьогоднішній день, доводиться протистояти зовсім іншій системі поширення інформації.
"Влада не має жодного свого телевізійного каналу. Вона говорить тими способами, які у неї є в розпорядженні. Проти неї працює зовсім інша система - боти, анонімні телеграм-канали. Сьогодні навіть найбільш благу і нейтральну справу можна піднести інакше. У це вливаються величезні гроші", - сказав він.
Також Єрмак підкреслив, що іншими причинами падіння рейтингів Зеленського є "важкі часи" і епідемія коронавірусної інфекції. Причому на тлі ситуації така тенденція щодо популярності політиків спостерігається не тільки в Україні.читайте такожДругий президентський термін Зеленського: Єрмак назвав головну умову
Рейтинги Володимира Зеленського
- Згідно з даними дослідження Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 22 січня, за кандидатуру Володимира Зеленського на пост президента готові проголосувати 19,8% українців, які брали участь в опитуванні методом телефонного інтерв'ю. Далі йде Петро Порошенко, якого готові підтримати 15,7% серед опитаних. Замикає трійку Юлія Тимошенко - за неї готові проголосувати 11,8% респондентів. У 2019 року за Зеленського в першому турі проголосували 30,24% українців.
- За результатами опитування КМІС, проведеного в період з 27 січня по 1 лютого, рейтинг довіри Зеленському становить 35,6%. Не довіряють Зеленському 59,6% учасників опитування. Його випереджає мер Києва Віталій Кличко, якому довіряють 37,5% респондентів.
- За даними всеукраїнського опитування Центру Разумкова, яке було проведено в період з 29 січня по 3 лютого, майже половина респондентів підтримують проведення дострокових виборів президента України. Однак чинний глава держави Володимир Зеленський знову здобув би перемогу у другому турі.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред