
Мозок людини розвивається, якщо щодня він змушений вирішувати різні інтелектуальні завдання. У якості таких тренувань чудово підійдуть також оптичні ілюзії та головоломки, які змушують наш мозок працювати на повну потужність.
Також такі загадки покращують уважність і спостережливість.
У новій оптичній ілюзії ми бачимо групу білих літер C на чорному полотні, пише jagranjosh.
Спершу може здаватися нібито крім цих літер більше нічого там немає, але це не так. Серед літер C хитро ховається одна підступна літера G, яку потрібно відшукати.
Така загадка стане швидкою перевіркою вашого зору і того, наскільки швидко ваш розум працює під тиском обмеженої кількості часу. Загадку потрібно розгадати всього за 5 секунд.
Чи вдасться вам помітити літеру G, яка ховається серед сотень літер C, за такий короткий проміжок часу? Можете перевірити це просто зараз.
Люди, яким вдається знайти приховану літеру G у цій головоломці за такий відрізок часу, є дуже спостережливими.

Якщо вам не вдається настільки швидко відшукати потрібну літеру, не варто засмучуватися – просто продовжуйте пошуки, не звертаючи увагу на час.
Внизу ми залишили правильну відповідь.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, що має ноги, але не ходить – таку загадку зможуть розгадати лише одиниці. Відповідь досить проста – кожен з нас насправді стикався із цим у реальному житті. Але непросто буде здогадатися.
Також раніше ми розповідали про завдання, у якому треба вгадати, як скласти цифру 6, переклавши один сірник – лише геній розгадає складну загадку. Тільки найрозумнішим вдасться здогадатися, як саме скласти цифру 6 з трьох сірників. Ламати сірники не можна.
Якщо ви любите головоломки, то можете розгадати ще ось такі загадки:
- Де цифра 6 серед 8: лише геній вгадає за 5 секунд
- Чим відрізняються левенята: відповідь потрібно дати за 15 секунд
- Чим відрізняються дівчата: лише дадуть відповідь за 19 секунд
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред