Кожна дитина, яка навчається у школі, інколи приходить та просить допомогти. Однак, батьки, чия дитина прийшла додому з домашнім завданням з математики про яблука, були абсолютно спантеличені, пише Mirror.
Вам також може бути цікаво: Які домашні обов'язки дитини у різному віці: список, який варто знати усім батькам.
Один із батьків так заплутався у домашньому завданні своєї дитини, що звернувся за допомогою на онлайн-форум, щоб дізнатися, як його розв'язати.
На сторінці з домашнім завданням було написано: "Денні капнув фарбою на свою книгу". Під цими словами була картинка із зображенням бризки фарби і словом "більшість", написаним поруч.
Під ним було зображено 16 яблук, розташованих у два ряди по вісім штук, поруч з якими було написано слово "найменше". Питання полягало у наступному: "Скільки яблук можна зафарбувати фарбою? Не більше 20".
Тисячі дорослих людей були повністю спантеличені цим питанням, деякі стверджували, що в цій загадці має бути ще одна частина, яка не потрапила в ракурс камери людини, що опублікувала допис на Reddit.
В той же час, інші стверджували, що розуміють її. Одна людина написала: "0 яблук, оскільки Денні впустив фарбу на свою книгу, а не яблуко".
Інший користувач додав: "Я думаю, що відповідь, яку вони шукають, це "найбільше: 4, найменше: 0".
Зазначається, що фарба має потенційно покривати яблука. На малюнку зображено 16 яблук, а їх не може бути більше 20. Отже, від 0 до 4 можуть бути (наразі) покриті фарбою.
Ще одна людина висловила свою пропозицію: "Я думаю, що ідея полягає в тому, щоб відійти від міток "найбільше" і "найменше". Для того, щоб 16-ту групу можна було назвати найменшою, вона повинна була б мати менше, ніж інша група. В основному, я думаю, що вони просто хочуть число між 17 і 20".
Інший користувач погодився, коментуючи: "Це найбільш очевидно правильна відповідь. Я думаю, що люди вважають, що сплеск повинен бути масштабним. Якщо 16 - це найменше і не може бути більше, ніж 20, то в категорії "найбільше" буде десь 17-19 яблук".
The Daily Mirror
The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.
Читайте також:
- Задача для геніїв: домашнє завдання 6-річної дитини поставило в ступор батьків
- Тест на тип характеру: хто ви насправді - начальник чи виконавець
- Школяр пройде із зав'язаними очима: тест на базові знання з медицини
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред