
Різноманітні головоломки та оптичні ілюзії – це чудовий спосіб потренувати свою уважність та кмітливість. При цьому якщо регулярно розгадувати подібні загадки, то вже дуже швидко можна переконатися у тому, що завдяки таким інтелектуальним тренуванням кожна наступна загадка здається все легшою і легшою за всі попередні.
Радимо також прочитати матеріал: Скільки носорогів на малюнку: тільки геній зможе правильно порахувати за 10 секунд
Оптичні ілюзії обманюють наш мозок і змушують нас повірити, що те, що ми бачимо, є привальним. Але потім може виявитися, що все не так, як нам здавалося спочатку.
У наступній загадці потрібно відшукати число 68 серед великої кількості чисел 86 і 88, пише jagranjosh.
Оскільки перед очима ряботітимуть шістки і вісімки, відшукати серед них заховане число 68 буде непросто. Доведеться дуже добре постаратися.
При цьому на розгадування загадки дається всього 7 секунд, тому доведеться поспішати, щоб встигнути впоратися за цей короткий проміжок часу.

Спробуйте максимально зосередитися, не відволікатися й відшукати правильну відповідь настільки швидко, як вам тільки вдасться.
Коли розгадаєте загадку, можете подивитися на правильну відповідь внизу.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, у якій склянці найбільше води – лише одиниці здогадаються за 5 секунд. У чотирьох склянках стоять чотири предмети, залиті водою. Потрібно здогадатися, у якій зі склянок найбільша кількість води.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба здогадатися, де захована іграшкова машинка – лише найуважніші знайдуть її за 5 секунд. Таке завдання стане викликом для багатьох, оскільки загадка здатна заплутати навіть досвідчених розумників.
Вас також може зацікавити:
- Де заховані 3 обличчя: тільки люди з "орлиним зором" знайдуть їх за 5 секунд
- Де 3 відмінності між малюнками: за 25 секунд їх помітять лише гостроокі генії
- Чим відрізняються 2 жінки в саду: лише люди із "зором орла" знайдуть відповідь
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред