Головоломки допомагають не лише перевірити свої здібності у розгадуванні інтелектуальних загадок, а й покращити свої навики виконання таких завдань. Якщо регулярно розгадувати такі загадки, то кожна наступна точно буде здаватися набагато легшою за попередню.
Радимо також прочитати матеріал: Чим відрізняються 2 трактори: треба знайти 3 відмінності за 11 секунд
У наступній головоломці потрібно відшукати три відмінності між двома картинками, на яких зображений хлопець-лучник, пише jagranjosh.
На перший погляд може здаватися, нібито обидві картинки однакові, але насправді це не так. Якщо добре придивитися, то стає зрозуміло, що там присутні деякі відмінності. І саме їх потрібно відшукати.
Захоплююча загадка може заплутати і збити з пантелику кого-завгодно, навіть людей, які, як то кажуть, "собаку з’їли" на розгадуванні різних загадок.
При цьому доведеться поспішати під час виконання завдання, адже на нього дається дуже мало часу – всього 29 секунд.
Спробуйте самостійно розгадати загадку, але якщо не вдається, то внизу ми залишили правильну відповідь.
Раніше Главред розповідав про загадку, у якій за 11 секунд треба знайти, чим відрізняються 2 трактори. Розібратися, що саме відрізняє дві картинки, виявиться справжнім випробуванням і буде під силу небагатьом.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій за 17 секунд потрібно відшукати п’ять відмінностей між двома картинками. Два малюнки з хлопчиком і м'ячем на перший погляд здаються абсолютно однаковими, але насправді вони мають кілька тонких відмінностей.
Вас також може зацікавити:
- Чим відрізняються дві дівчини: треба знайти 3 відмінні деталі за 24 секунди
- Де 3 відмінності між картинками з дівчиною і левом: треба відгадати за 22 секунди
- Яка тварина захована на малюнку: лише одиниці вгадають за 7 секунд
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред