Більшість робить помилку: чи потрібно мити сире м'ясо

2 листопада 2024, 09:49
658
Мити чи не мити сире м’ясо — це давня суперечка.
Більшість робить помилку: чи потрібно мити сире м'ясо
Чи потрібно мити сире м'ясо / колаж: Главред, фото: pixabay, ua.depositphotos.com

Головне:

  • Експерти не рекомендують мити м'ясо
  • Миття м'яса збільшує ризик розповсюдження бактерій по кухні
  • Готувати м'ясо потрібно за належної температури

Під час приготування м’яса люди поділяються на дві категорії: ті хто каже, що його потрібно мити, і ті – хто його не миє. То як правильно вчинити у цій ситуації?

Чи потрібно мити сире м'ясо

М'ясо – це дуже популярний продукт на кухнях. Тому видання Mayo Clinic повідомило, чи потрібно його мити перед приготуванням.

відео дня

Зазначається, що чимало людей переконані, що не можна приступати до приготування м'яса до того, як ви його якісно вимиєте. Ось тільки ця думка помилкова. Насправді експерти не рекомендують мити м'ясо, адже саме це може призвести до неприємних наслідків.

Чому не варто мити м'ясо

Експерти наголошують, що коли ви миєте м'ясо, є більший ризик розповсюдити бактерії по поверхні для приготування та посуду, а також раковині. Натомість під час термічної обробки уся небезпека зникне, і м'ясо буде вже повністю безпечне для вживання.

Також коли ви миєте м'ясо, ви можете змити його смак, і тоді воно буде вже не таким насиченим та приємним. Окрім того, велика кількість вологи на м'ясі може ускладнити його смаження, і це призведе до утворення пари та випаровування води. Замість смаженого м'яса у вас вийде варене.

Однак, готувати м'ясо потрібно за належної температури, аби воно не було сирим всередині – це допоможе уникнути будь-яких захворювань.

Факти про м'ясо

М'ясо є джерелом незамінних амінокислот, заліза й вітамінів групи В (ніацин, холін, рибофлавін, вітамін B6, вітамін B12). Особливо важливим для людини є залізо. Його складно отримати в достатніх кількостях з рослинних продуктів. До того ж, із продуктів тваринного походження воно краще засвоюється. Іншими важливими хімічними складниками м'яса є цинк, селен, фосфор, повідомляє Вікіпедія.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти