StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Вино і калорії: що потрібно знати

30 липня 2021, 21:50
252
Експерти пов'язують вживання вина зі зменшенням запалення і зниженням артеріального тиску.
вино, сир
Солодкі вина часто солодше сухих. / Фото pixaby

Кількість калорій в келиху вина може варіюватися від 120 до 165, в залежності від сорту вина.

Вино-один з найстаріших напоїв, популярний протягом століть. Навіть сьогодні він продовжує залишатися одним з найбільш споживаних напоїв у світі.

Вино містить алкоголь, який викликає у мозку хороше самопочуття, а багато хімічних речовин, що містяться у вині, можуть надавати благотворний вплив на здоров'я, пише Medical News Today.

читайте такожЛікар назвала продукти, з якими не можна поєднувати вино

Експерти пов'язують вживання вина зі зменшенням запалення і зниженням артеріального тиску. Щоденний келих вина також може допомогти запобігти серцеві захворювання та інсульт.

У цій статті порівнюється вміст калорій в різних типах вина і їх джерело. Він також протиставляє вино іншим алкогольним напоям і досліджує деякі переваги вина для здоров'я.

Скільки калорій у вині?

Солодкі вина часто солодше сухих. Виробники можуть додавати в ці вина більше цукру, що сприяє отриманню більш значної кількості калорій, ніж їх сухі аналоги.

Один келих вина не приносить багато калорій в денне споживання енергії. Однак люди можуть легко перестаратися. Більшість людей випивають більше одного келиха вина За один присід, що призводить до загального збільшення кількості споживаних калорій.

Вино в порівнянні з іншими алкогольними напоями і їх калорійність

Більшість келихів вина містять близько 120 калорій, а солодке вино містить значно більше калорій - 165 калорій на склянку.

Порівнюючи калорійність вина та інших популярних алкогольних напоїв, люди повинні враховувати розмір порції. Бари та ресторани можуть пропонувати вино, алкогольні напої та пиво в різних кількостях.

Користь вина для здоров'я

Алкогольні та поліфонічні компоненти вина мають корисну антиоксидантну, ліпідорегулюючу і протизапальну дію.

Попередні дослідження показали, що помірне вживання алкоголю може принести користь для здоров'я, в тому числі збільшити кількість "хорошого" холестерину в організмі і знизити ризик діабету.

Однозначних рекомендацій щодо вживання вина немає. Але багато досліджень показали, що помірне вживання червоного вина захищає від:

  • атеросклероз
  • серцево-судинні захворювання
  • гіпертонія
  • діабет 2 типу
  • певні види раку
  • неврологічні розлади
  • метаболічний синдром
  • Антиоксидант

Основа вина-подрібнений виноград. Виноград містить природний антиоксидант ресвератрол, і ця значна концентрація антиоксиданту, ймовірно, забезпечує червоне вино його численними перевагами для здоров'я.

Крім того, ресвератрол має протизапальні властивості. Ці протизапальні властивості допомагають захистити серце і нервову систему, а також мають антивікову дію.

Червоне вино також містить проантоціанідін. Ця біоактивна хімічна речовина може сприяти здоров'ю серця і захищати від серцевих захворювань та інших запальних станів.

Антиоксиданти, що містяться в червоному вині, є надійним джерелом для зниження окисного стресу. Організм природним чином виробляє активні форми кисню і азоту (RONS) за допомогою деяких природних процесів, пошкоджуючи клітини і тканини.

Щоб боротися з цим, в організмі також є антиоксидантний захист, який нейтралізує будь-які пошкодження. Однак, якщо для боротьби з RONS недостатньо антиоксидантів, може виникнути окислювальний стрес.

Окислювальний стрес відіграє роль у кількох станах, у тому числі: серцево-судинні захворювання, хронічна хвороба нирок, хронічна обструктивна хвороба легень, нейродегенеративні захворювання та рак.

Таким чином, хоча червоне вино не може вилікувати ці стани, воно може допомогти запобігти їх, керуючи окислювальним стресом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти