Втрата ваги-це проста математика - вам потрібно уникати вживання більшої кількості калорій, ніж ви спалюєте. У кожному продукті є калорії, вам просто потрібно вибрати самі низькокалорійні продукти, щоб схуднути.
Express.co.uk поговорив з Сігне Сванфельдт, вченим-дієтологом, провідного світового додатка з харчування, щоб дізнатися, чи можна схуднути, не рахуючи калорій.
Одна калорія-це кількість енергії, необхідна для того, щоб підняти один грам води на один градус Цельсія.
читайте такожКомбуча і схуднення: лікар дала відповідь
Вона більш відома завдяки енергії, що міститься в їжі, яку ми їмо, і енергії, споживаної нашим тілом.
Скорочення кількості споживаних калорій природним чином допоможе вам схуднути, але чи можна схуднути, не відстежуючи кількість калорій?
Чи можна схуднути, не рахуючи калорій?
Підрахунок калорій не важливий для схуднення-ви все одно можете схуднути, не рахуючи калорій.
Сігне сказала:"внісши невеликі зміни в свій раціон, ви можете зменшити кількість калорій, не рахуючи їх".
Наприклад, наступні поради допоможуть вам скоротити споживання калорій:
- включати більше овочів в свої страви
- перехід на цільнозернові варіанти
- Заміна безалкогольних напоїв на воду
- є менше насичених жирів, включаючи масло і вершки
- вживання менш бідних поживними речовинами, висококалорійних продуктів, багатих цукром, таких як Солодощі, Печиво і морозиво
Збалансована і різноманітна дієта, багата овочами, фруктами, нежирним білком, цільнозерновими продуктами і корисними жирами, не тільки допомагає схуднути, але і є ключем до вашого загального благополуччя.
Сігне сказала: "Якщо ви хочете схуднути без урахування калорій, хороша порада - включити в свій раціон більше овочів і цільнозернових продуктів. Овочі багаті поживними речовинами і мало калорійні, що означає, що ви можете з'їсти велику кількість, не отримуючи при цьому багато калорій.
"Цільнозернові продукти багаті харчовими волокнами, завдяки яким ви довше відчуваєте ситість, а також корисні для травлення".
Втрата ваги-це досить просто, якщо подумати, вам просто потрібно спалити більше калорій, ніж ви їсте.
Вам не потрібно тренуватися, щоб спалювати калорії, ваше тіло спалює калорії, щоб виконувати основні повсякденні дії і функції.
Сігне пояснила: "ваше тіло постійно потребує енергії для основних функцій організму, таких як дихання, а також для серця, мозку, легенів та тканин.
"Кількість енергії, необхідна для виконання цих основних функцій, називається базовою швидкістю метаболізму (BMR), і кількість залежить від змінних, включаючи стать, вік, вагу та зріст. Крім BMR, ви також спалюєте енергію, виконуючи повсякденні завдання, такі як робота, ходьба і вправи. Все це теж спалює енергію.
"Якщо ви споживаєте стільки енергії, скільки спалює ваше тіло, ви збережете вагу. Якщо ви споживаєте більше енергії, ніж спалює ваше тіло протягом певного періоду часу, ви набираєте вагу-і точно так само, якщо ви їсте менше енергії, ніж спалює ваше тіло, ви худнете".
Щоб дізнатися, скільки енергії вам потрібно з'їсти, щоб схуднути, вам потрібно знати, скільки енергії потрібно вашому тілу щодня.
Сігне сказала, що рекомендується мати стабільний і здоровий темп схуднення, при дефіциті близько 500 калорій.
"Отже, якщо вам потрібно 2500 калорій для підтримки ваги, відповідна втрата ваги складе близько 2000 калорій на день".
Якщо підрахунок калорій здається занадто клопітким, ви можете використовувати інтелектуальний інструмент відстеження.
Тим, хто хоче схуднути, експерт також радить більш усвідомлено харчуватися і прислухатися до свого тіла.
Вона сказала: "наші тіла-прекрасні створіння, і вони подають нам сигнали, коли нам потрібно їсти, а коли ми ситі - і повинні припинити їсти. Щоб краще усвідомлювати ці сигнали, нам потрібно звертати увагу на своє тіло і бути більш уважними під час їжі.
"Ось кілька порад щодо уважного харчування: їжте повільно, правильно жуйте їжу, не їжте перед екранами і завжди сідайте під час їжі".
Якщо ви відчуваєте, що підрахунок калорій дратує вас, не робіть цього.
Сігне сказала:"Якщо ви відчуваєте, що у вас складні стосунки з їжею, вам слід звернутися до свого терапевта за додатковою допомогою".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред