Гіперпігментація: названо найкращі засоби для освітлення шкіри

2 листопада 2020, 17:23
200
Акне, гормональні зміни, старіння і перебування на сонці можуть викликати гіперпігментацію.
жінка, обличчя
Акне, гормональні зміни, старіння і перебування на сонці можуть викликати гіперпігментацію. / womenstalk.ru

Гіперпігментація-це стан шкіри, при якому на шкірі з'являються темні плями або точки. Це потемніння відбувається через надмірне виробництва меланіну-пігменту, контролюючого колір шкіри.

Гіперпігментація-звичайна справа, особливо якщо у вас більш темна шкіра. Акне, гормональні зміни, старіння і перебування на сонці можуть викликати гіперпігментацію. Однак цей стан піддається лікуванню. Ось найкращі інгредієнти в засобах по догляду за шкірою, якщо ви хочете освітлити нерівний колір обличчя.

1. Вітамін С

Вітамін С може зменшити гіперпігментацію, блокуючи вироблення меланіну. Хізер Вулері-Ллойд, доктор медичних наук, дерматолог, який практикує в Майамі, пояснює, що вітамін С блокує тирозиназу, фермент, який ваше тіло використовує для виробництва меланіну, роблячи його природним освітлювачем шкіри. Вітамін С також є потужним антиоксидантом, що означає, що він захищає клітини шкіри від подальшого пошкодження сонцем або зовнішніми забруднювачами.

відео дня

Невелике дослідження 2004 року показало, що використання крему з 5% аскорбінової кислоти-форми вітаміну С - протягом 16 тижнів зменшило гіперпігментацію у 62,5% учасників.

Як його використовувати: люди з чутливою шкірою можуть бачити почервоніння або печіння від вітаміну С. тим не менш, безпечно використовувати вітамін С щодня в засобах по догляду за шкірою для лікування гіперпігментації, викликаної прищами або запаленням.

Існує кілька форм вітаміну С.

  • Аскорбілфосфат магнію-це стабільна форма, яку вважають за краще дерматологи, оскільки він легко гідратується і всмоктується.
  • Сульфат аскорбінової кислоти і аскорбілпальмітат-це Інші форми вітаміну С, які використовуються в таких продуктах для шкіри, як сироватки і креми.

2. Койева кислота

Койева кислота є побічним продуктом ферментації деяких видів грибів. Подібно до вітаміну С, койева кислота також діє шляхом інгібування ферментів тирозинази. Вона також захищає шкіру від токсинів з навколишнього середовища, оскільки багата антиоксидантами. Койева кислота популярна, тому що надходить з натуральних джерел, але все ж може викликати побічні ефекти, такі як набряк і почервоніння.

Койева кислота міститься в кремах, сироватках, гелях і отшелушивающих подушках. Зазвичай вона входить в косметичні продукти в концентраціях від 1% до 4%. Не кожна шкіра буде добре реагувати на койєву кислоту, тому Ви можете провести тест на внутрішню сторону зап'ястя, перш ніж наносити її на велику площу обличчя.

3. Ретинол

Раман Мадан, доктор медичних наук, керівник дерматології Northwell Health, каже, що ретинол-це форма вітаміну А і їх незамінний інгредієнт при гіперпігментації. Ретинол особливо ефективний у боротьбі з гіперпігментацією, стимулюючи оновлення клітин і виводячи на поверхню більш здорові нові клітини шкіри, відлущуючи старі і темні.

Третиноїн-потужна форма ретинолу-доступний за рецептом в концентраціях 1% і 0,05%. Більш м'які версії, такі як ретинілпальмітат і ретинальдегід, можна знайти в безрецептурних продуктах. Для досягнення найкращих результатів використовуйте ретинол протягом декількох місяців або більше. Але уникайте використання під час вагітності, оскільки ретиноїди можуть викликати вроджені дефекти.

4. Ніацинамід

Ніацинамід-це форма вітаміну В3, який бере участь у метаболізмі клітин. Місцеве застосування B - 3 може перервати процес пігментації клітин, тим самим освітлюючи шкіру. Його також можна використовувати для лікування вугрів, що може допомогти запобігти гіперпігментації або рубцюванню в майбутньому.

Ви можете щодня використовувати ніацинамід у безрецептурних продуктах, таких як сироватки та креми. Для досягнення найкращих результатів Раман Мадан, доктор медичних наук, керівник дерматології в Northwell Health, рекомендує поєднувати його з іншими перевіреними інгредієнтами для освітлення шкіри, такими як вітамін С і ретинол.

5. Азелаїнова кислота

Азелаїнова кислота-це органічна кислота, що міститься в зернах, таких як ячмінь і жито. Вона має протизапальні властивості і може пригнічувати вироблення меланіну в шкірі. Азелаїнова кислота м'якша, ніж деякі інші кислоти, і Мадан каже, що її безпечно використовувати під час вагітності, на відміну від ретиноїдів. Це робить її відмінним варіантом, оскільки багато жінок відчувають мелазму-тип гіперпігментації-під час вагітності через гормональні зміни.

Азелаїнову кислоту можна знайти в кремах, що відпускаються за рецептом, а також в гелях, що відпускаються за рецептом. Існують також низькосортні сироватки і креми, що відпускаються без рецепта. Його можна застосовувати щодня в концентрації 20%, щоб допомогти з гіперпігментацією.

6. Мигдальна кислота

Мигдальна кислота-це альфа-гідроксикислота (AHA), що використовується в хімічному пілінгу, але її також можна знайти в безрецептурній косметиці. Невелике дослідження 2019 року показало, що хімічний пілінг з мигдальною кислотою кожні два тижні знижує постзапальну гіперпігментацію більш ефективно, ніж інші інгредієнти, такі як гліколева кислота або фітинова кислота.

Якщо у вас гіперпігментація через прищі, мигдальна кислота може зменшити висипання, а також освітлити шкіру. Але надмірне вживання може обпекти шкіру, тому робіть пілінг тільки раз на тиждень або раз на два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти