Регулярне миття обробної дошки м'яким засобом для миття посуду і водою допоможе підтримувати її в чистоті, незважаючи на те, що деревина вбирає вологу і легко забарвлюється.
Щоб вона зберігала чудовий вигляд на довгі роки, вам слід регулярно чистити обробну дошку лимоном і сіллю, пише Well Being.
Процес простий: насипте велику сіль на дерев'яну обробну дошку і потріть її половинкою лимона, дозволяючи соку витікати, поки ви витираєте сіль. Використання лимона в повсякденному прибиранні допомагає зберегти природну красу дерева.
читайте такожОчищення оцтом: що категорично не можна чистити цим засобом
Як очистити дерев'яну обробну дошку лимоном
1. Завжди мийте його гарячою водою з милом
Комбінація солі та лимона чудово підходить для видалення плям, але не має антибактеріальних властивостей мила. Щоб чистити обробну дошку після кожного використання, ретельно мийте її, використовуючи щітку для чищення, гарячу воду і м'який засіб для миття посуду без запаху.
2. Ніколи не кладіть її в посудомийну машину
Щоб забезпечити довговічність дерев'яної обробної дошки, тримайте її подалі від посудомийної машини. Вода і тепло можуть призвести до розколу і/або деформації дерев'яної обробної дошки. І останнє, що вам потрібно зробити, це використовувати гострий ніж на нерівній ріжучої поверхні.
3. Регулярно очищайте за допомогою солі і лимона
Розглянемо сік, який випливає з стейка середньої прожарювання або буряка. Ці рідини можуть просочитися через поверхню обробної дошки і залишити пляму, від якого не позбудеться тільки мило. Лимон і сіль разом видаляють важкі плями.
"Лимони-це свого роду натуральний миючий засіб, - каже педагог з питань харчування і фахівець зі стратегії сталого розвитку Лорен Ніксон. "У них є лимонна кислота, яка дійсно хороша для водяних плям, і D-лімонен, який дійсно відмінно підходить для знежирення. Крім того, масло лимона - це дійсно потужний натуральний аромат і антибактеріальний ефект". Сіль діє як абразив.
4. Висушіть відразу після миття
Пам'ятайте ті викривлення і тріщини, які може викликати посудомийна машина? Та ж проблема може виникнути, хоча і в меншій мірі, коли ви залишите дерев'яну обробну дошку сушитися на повітрі. Це дає воді час просочитися в деревину і викликати її розширення.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред