Новий курс у новому році: скільки коштуватиме долар після вихідних

Плавне зростання курсу долара може продовжитися протягом усього року.
долар
Долар в Україні подорожчає / Фото pixabay.com

Новий Рік 2021 прийшов в Україну і відіб'ється на курсі долара. Зокрема, в перший тиждень 2021-го курс долара зросте з 28,2 до 28,5 гривні за один "бакс".

Про це заявив аналітик Альпарі Вадим Іосуб і спрогнозував, що плавне зростання може продовжитися протягом усього року, передає Obozrevatel.

За його словами, спочатку американська валюта подорожчає незначно.

відео дня

"Долар на міжбанку може торгуватися за тиждень близько 28,4 гривні, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 28,3/28,5 гривні", – спрогнозував експерт.

Тим часом Національний банк України на 31 грудня 2020 року - 4 січня 2021 року встановив офіційний курс долара на рівні 28,27 гривні. Таким чином курс долара НБУ піднявся на одну копійку в порівнянні з попереднім банківським днем.

Новий курс у новому році: скільки коштуватиме долар після вихідних
Курс долара НБУ 31 грудня - 4 січня / bank.gov.ua

Курс долара в Україні - новини:

  • 15 грудня Верховна Рада ухвалила закон про державний бюджет на 2021 рік.
  • Згідно з документом, курс долара в Україні наступного року передбачається на рівні 29,1 грн/долар, прогнозний курс на кінець 2021 року становить 28,8 гривні за долар.
  • Директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін пояснив, чому курс долара може злетіти до 39,5 грн/дол. Владі нічим стримувати обвал нацвалюти в умовах світової кризи та відсутності валютних надходжень.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти