Захисні маски роблять людей більш привабливими: несподівані результати дослідження

В ході дослідження чоловіків і жінок попросили оцінити привабливість один одного в масках.

маски, карантин
Вчені з'ясували ставлення людей до захисних масок / Reuters

Пандемія змінила ставлення людей до захисних масок. Тепер люди в масках не асоціюються з хворобами, йдеться в новому дослідженні Кардіффського університету.

Виявилося, що цей аксесуар робить людину більш привабливою в очах інших, пише The Guardian.

Фахівці відзначають, що люди в синіх масках тепер асоціюються з тими, хто займається доглядом або медициною.

В ході дослідження чоловіків і жінок попросили оцінити привабливість один одного в масках.

Які маски роблять людей більш привабливими

Учасниці назвали чоловіків, які носять тканинні маски більш привабливими, в порівнянні з чоловіками без масок або з книгою.

Реклама

Цікаво, що найвищі оцінки збирали чоловіки з одноразовою хірургічною маскою. На другому етапі роботи вчені попросили групу чоловіків оцінювати фотографії жінок в масках.

Це дослідження ще не було опубліковано, але вчені відзначили, що результати в цілому однакові.

Ознаки захворювання можуть відігравати велику роль при виборі партнера-раніше будь-які ознаки хвороби були б серйозним недоліком, додали дослідники.

читайте також"Корона не пройде": у Херсоні чоловік у магазині натягнув на обличчя пакет замість маски

Раніше в МОЗ заявили, що не всі маски є засобом індивідуального захисту від коронавірусної інфекції. Зокрема, мова йде про пластикові прозорих "масках".

Читайте ще:

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Захисні маски роблять людей більш привабливими: несподівані результати дослідження». Інші новини світу читайте в розділі «Світ». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
27-річна дружина українського футболіста на смерть розбилася в ДТП в день його переходу в новий клуб27-річна дружина українського футболіста на смерть розбилася в ДТП в день його переходу в новий клуб Ціни на хліб злетять: українцям назвав нову вартість і причину подорожчанняЦіни на хліб злетять: українцям назвав нову вартість і причину подорожчання Блеф Путіна чи повтор 1943 року: чому Росія відклала наступ на Україну до весниБлеф Путіна чи повтор 1943 року: чому Росія відклала наступ на Україну до весни "Талони на їжу": українцям назвали вартість продуктових чеків"Талони на їжу": українцям назвали вартість продуктових чеків В Україні вдарить міцний мороз і налетить снігопадВ Україні вдарить міцний мороз і налетить снігопад
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти