У ВООЗ спрогнозували терміни закінчення пандемії COVID-19

Головний європейський чиновник ВООЗ Ханс Клюге сказав - нинішні вакцини будуть перероблені для боротьби з новими штамами коронавірусу COVID-19.

ВООЗ, будівля
Центральна будівля ВООЗ / Reuters

Пандемія коронавірусу COVID-19 закінчиться на початку наступного, 2022 року. Про це сказав керівник Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханс Клюге в інтерв'ю данському телеканалу DR.

"Найгірший сценарій позаду. Ми знаємо про вірус більше в порівнянні з 2020 роком, коли вірус тільки почав поширюватися", - сказав Клюге.

На його думку, коронавірус COVID-19 продовжить поширюватися, проте необхідності у введенні жорстких обмежень вже не буде. При цьому Клюге зазначив, що такий результат пандемії дуже ймовірний, але у ВООЗ гарантувати його не можуть.

Що стосується нових мутацій коронавірусу, каже Клюге, то це цілком нормальний процес, оскільки вірус намагається адаптуватися до людини. За його словами, у ВООЗ уважно стежать за ефективністю вакцин проти COVID-19 - через швидко поширюються нові типи інфекції

При цьому Клюге зазначив, що вакцини можуть бути перероблені саме для боротьби з новими штамами коронавірусу ‒ їх не потрібно створювати з нуля.

читайте такожУ ВООЗ розкрили нові дані про походження COVID-19 і початок пандемії

Коронавірус у світі:

  • Коронавірус почав активно заражати жителів Землі взимку 2020 року. І з китайського міста Ухань блискавичними темпами поширився по всій планеті.
  • Вчені стверджували, що новий вірус COVID-19 з'явився в результаті генетичного схрещування коронавірусу кажанів і коронавірусу невідомого походження.
  • Згідно з останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кількість заражених коронавірусом у світі перевищила 104 млн осіб. З них 2,2 мільйона померли.
  • Як свідчать дані Університету Джонса Хопкінса, по всій Землі заразилися понад 105,8 млн осіб, понад 2,3 млн померли.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти