У російській Держдумі запропонували деокупувати "братню" Україну

15 листопада 2020, 10:54
2866
Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією, переконаний депутат Держдуми.
Державна Дума, Держдума
У Держдумі запропонували створити платформу з деокупації України / Reuters

Депутат російської Держдуми від анексованого Криму Михайло Шеремет запропонував створити міжнародну платформу з деокупації України від зовнішнього управління у відповідь на ініціативу Києва щодо проведення наступного року саміту Кримської платформи, на якому планується обговорити питання повернення півострова під контроль України.

"Київська влада виношує ідею про проведення якогось кримського саміту з повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупації братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі", - сказав Шеремет РИА Новости.

Депутат звернув увагу на те, що після розпаду СРСР Україна так і не змогла стати повноцінною самостійною державою.

"На жаль, Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією. Вони перетворили країну і її багатомільйонний народ в інструмент досягнення своїх корисливих геополітичних інтересів, але саме обурливе тут те, що нинішній київській владі подобається виконувати роль обслугового персоналу", — підкреслив Шеремет.

Платформа з деокупації Криму - про що йшлося раніше:

  • 6 листопада влада Словаччини заявила про те, що зацікавлена в участі у реалізації української ініціативи зі створення Кримської платформи.
  • 16 жовтня український президент Володимир Зеленський заявив, що Україна планує запросити Туреччину до переговорного процесу щодо повернення Криму під політичний контроль Києва. Українська сторона вважає, що позиція Анкари зіграє важливу роль у Кримській платформі.
  • 6 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що Європейський Союз готовий приєднатися до нової платформи з деокупації Криму.

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Пізніше Росія анексувала Крим. В Україні влада визнала 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти