Збройний конфлікт Вірменії та Азербайджану у Нагірному Карабасі може бути вирішений тільки мирним шляхом за посередництва Мінської групи ОБСЄ.
Про це заявили у Міністерстві закордонних справ Вірменії, повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС.
У повідомленні вірменського зовнішньополітичного відомства йдеться про те, що Єреван виступає виключно за мирне врегулювання збройної конфронтації. Посередниками в даному процесі повинні виступати країни-гаранти в рамках Мінської групи ОБСЄ - США, Росія і Франція.
"Постійно виступаючи з позицій, що виключають військове врегулювання конфлікту, ми ще раз підкреслюємо, що нагірнокарабахський конфлікт може бути врегульований виключно мирним шляхом в рамках співголови Мінської групи ОБСЄ - формату, що має міжнародний мандат", - підкреслюється у заяві МЗС.
Конфлікт у Нагірному Карабасі
- Військовий конфлікт Вірменії та Азербайджану у Нагірному Карабасі спалахнув з новою силою вранці, 27 вересня. Єреван звинуватив азербайджанську сторону в ракетних ударах по районах невизнаної НКР, а у Баку заявили щодо провокації Вірменії і оголосили про початок військової операції.
- Позицію Азербайджану підтримує Туреччина. Президент Реджеп Ердоган закликав США, Росію і Францію завершити перемовини в рамках Мінської групи ОБСЄ і повернути Баку Нагірний Карабах.
- Третій президент Вірменії Армен Саркісян заявив, що Азербайджану не вдасться встановити контроль над Нагірним Карабахом військовим шляхом і закликав до мирних перемовин за участю іноземних держав.
- Вірменський прем'єрміністр Нікол Пашинян закликав вірмен готуватися до війни і підкреслив, що наразі немає можливості домовитися про мир з Азербайджаном.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред