У Росії озвучили одну з версій того, як у розпорядженні президента Володимира Путіна виявився шикарний палац у Геленджику.
Як відомо, в результаті розслідування опозиціонера Олексія Навального стало відомо про розкішний маєток Путіна на чорноморському узбережжі Кавказу. Письменник Олександр Коробко, якого росЗМІ називають "біографом Путіна", стверджує, що цю "помісь Версаля і Дубая" Путіну подарували, а російський президент просто вирішив не ображати благодійників, повідомляє tsargrad.tv.
"Уявіть, що кілька олігархів вирішили скинутися і зробити президенту подарунок... з розмахом, який мав би сказати президенту про їх безмірну повагу. Так, вийшла, як би це м'якше сказати - помісь Версаля і Дубая. Думаю, президент внутрішньо сильно зморщився, коли йому це подарували. Але він же людина дипломатична, впевнений, що ображати цих олігархів (які вірні не тільки йому, але і — що для нього головне — Росії) не став і просто відклав рішення", — говорить Коробко.
Кращим доказом своєї версії Коробко вважає той факт, що в матеріалах розслідування немає жодного фото Путіна в палаці.
"Подарунок цей явно виявився не затребуваний (особисто Путіним)... а дарувальникам що потрібно було з цим палацом робити - зносити, самим там жити? Ну ось і вийшов такий юридичний і понятійний казус", - додав біограф Путіна.
читайте також"Про палац Путіна подивитися": у РФ запропонували альтернативи мітингу Навального
Палац Путіна в Геленджику: що відомо
- У Фонді боротьби з корупцією оприлюднили розслідування, в якому говориться, що Загальна площа "палацу Путіна" оцінюють в 17 691 квадратний метр, а попередня вартість будівництва становить близько 100 млрд рублів.
- У фонді з'ясували, що на території особняка є підземний вісімдесятиметровий міст, Льодовий палац, тунель для спуску до Чорного моря і навіть церква.
- У Кремлі стверджують, що цей особняк не був побудований для президента РФ.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред