Німецька Rheinmetall готова дати Україні 100 танків: Leopard 1,2 і британські Challenger 1 - ЗМІ

Рішення про передачу компанією Rheinmetall танків Україні вигідно і ФРН - в такому випадку не потрібно буде відмовлятися від своєї зброї на користь України.
Танки Леопард, челленджер
Україна може отримати в Німеччині німецькі танки Leopard і британські Challenger / Колаж Bundeswehr, Вікіпедія

Німецький виробник військової техніки Rheinmetall готовий передати Україні 100 бойових танків. Серед них Leopard 1, Leopard 2, а також британські Challenger 1. Таке рішення вигідне і самій Німеччині, оскільки не треба буде віддавати бойові машини Києва з балансу своєї армії.

Як повідомляє Handelsblatt, німецька Rheinmetall може закупити і оновити велику двозначну кількість танків Великобританії в Омані. Такі бойові машини пізніше цього року можуть бути поставлені Україні.

Крім цього, компанія пропонує поставити Україні танки Leopard 1 і Leopard 2. Відзначається, що більш стара модель Leopard 1, якої налічується 20 танків, може бути переобладнана і продана в цьому році. Ще 80 танків передадуть за 20 місяців.

відео дня

Також вказується, що танки Leopard 1 є і у компанії FFG – у неї є можливість їх оновити для України. Однак наразі незрозуміло, як ключовий виробник Leopard 2 Krauss-Maffei Wegmann (KMW) може брати участь в потенційних поставках відповідної військової техніки.

Танки Leopard 2 для України

Польський президент Анджей Дуда раніше заявив, що Варшава готова передати Києву 14 німецьких танків Leopard.

Він нагадав – Польща вже віддала Україні більше 260 старих радянських танків часів Радянського Союзу і чекає, що військова допомога Україні буде посилюватися.

Журналісти Reuters 17 січня розповіли, що на Всесвітньому економічному форумі в Давосі країни-союзники Німеччини натиснули на канцлера Олафа Шольца.

Главу німецького уряду закликали не зволікати з танками Leopard для України і дозволом на їх експорт.

Пізніше німецькі журналісти повідомили, що у ФРН можуть незабаром ухвалити рішення про постачання Leopard Україні. Дискусії проводяться на рівні федерального уряду Німеччини. Після того як Берлін схвалить передачу танків, інші держави зможуть відправляти їх Україні.

Дивіться відео ТСН - Євросоюз і НАТО схвалюють постачання Україні танків Leopard

Загроза наступу Росії на Україну:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти