Олександр Лукашенко, який не захотів визнавати недійсними президентські вибори в Білорусі, заявив, що не буде "працювати президентом" після прийняття нової конституції країни.
Лукашенко на зустрічі зі співробітниками мінської 6-ї міської лікарні стверджував, що не робить під себе основний білоруський закон, пише БЕЛТА.
За його словами, віддавати владу незнайомому президенту за такої конституції, як зараз, не можна, оскільки "буде біда".
"...Ніяку конституцію я під себе не роблю. З новою конституцією я вже з вами президентом працювати не буду. Тому заспокойтеся, спокійно це переносьте...", – заявив він.
Лукашенко пообіцяв, що після прийняття нової конституції не допустить фабрикації виборів у Білорусі.
"...я ніколи не допущу того, щоб під час прийняття нової конституції хтось сфальшував, чи потім вибори за новою конституцією хтось сфабрикував...", – сказав Лукашенко.читайте такожЛукашенко оприлюднив "зведення КДБ" і розповів про армію щодо повалення режиму Білорусі
- Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройшли вибори президента й спалахнули масові акції протесту.
- Опозицію та її прихильників обурило те, що за офіційними даними Олександр Лукашенко лідирував у виборах з величезним відривом. Опозиція звинуватила владу у масштабних фальсифікаціях.
- На вулиці вийшло багато протестувальників, люди вимагали змін. Силовики жорстоко розправлялися з учасниками акцій протесту, є жертви, багато постраждалих та затриманих.
- Західні країни не визнали вибори в Білорусі, а президент РФ Володимир Путін привітав Лукашенка з перемогою.
- Лукашенко не захотів йти з поста президента й звинуватив західні держави у причетності до організації протестів у Білорусі.
- У Білорусі таємно організували інавгурацію Лукашенка. На Заході Лукашенка не визнали легітимним президентом, 5 листопада термін його президентських повноважень сплив.
- Пізніше було анонсовано старт роботи над внесенням поправок до білоруської конституції, зокрема повідомлялося про обмеження кількості президентських термінів.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред