У понеділок, 18 січня, очільник Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що йому відомо про наміри заблокувати додаток Telegram на Заході.
"Чув, що Telegram хочуть перешкодити надавати свої послуги, це буде цікаво", - заявив Лавров під час пресконференції, його цитує РИА Новости.
Зазначимо, після того, як прихильників президента США Дональда Трампа почали масово банити в соціальних мережах Twitter і Facebook, а також через закриття альтернативної соціальної мережі Parler, американці почали масово переходити в месенджер Telegram.
Додаток Павла Дурова тільки з 6 по 12 січня в США завантажили майже 545 тисяч разів, що майже утричі більше, ніж тижнем раніше.
Telegram функціонує аналогічно додаткам, таким як WhatsApp, дозволяючи спілкуватися сам на сам і групові чати, але також дозволяє громадським діячам створювати "канали" для трансляції підписникам. До 200 000 осіб можуть приєднатися до загальнодоступних групових чатів.
Соцмережі та події у США - про що йшлося раніше:
- 10 січня соціальну мережу Parler видалили з магазину App Store. Таке рішення ухвалила компанія Apple на тлі заворушень у Вашингтоні.
- 9 січня у компанії Google оголосили про блокування у своєму магазині популярного серед прихильників Дональда Трампа додатку Parler.
- 9 січня в компанії Twitter ухвалили рішення назавжди заблокувати особистий акаунт президента США Дональда Трампа. У його публікаціях побачили "ризик подальшого підбурювання до насильства".
- Чинний президент США Дональд Трамп вперше публічно визнав свою поразку на виборах глави держави й заявив, що він не йде на другий президентський термін.
- 6 січня у Вашингтоні під час засідання Конгресу США з питання затвердження підсумків виборів президента, перемогу в яких здобув "демократ" Джо Байден, біля Капітолію відбулися заворушення. Прихильники Дональда Трампа увірвалися до будівлі Конгресу і спробували влаштувати штурм.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред