Італія відкрила кордони для туристів: хто зможе в'їхати в країну

Мандрівники можуть в'їжджати в Італію без проходження обов'язкового 14-денного карантину.
Італія
В Італії - понад 233,5 тис.пацієнтів з COVID-19 / Фото: REUTERS

Із середи, 3 червня, Італія, яка довгий час була осередком коронавірусу в Європі, відкрила кордони для туристів і відновила пересування між регіонами без будь-яких обмежень.

Тепер мандрівники можуть в'їжджати в країну без проходження обов'язкового 14-денного карантину. Про це повідомляє Corriere dela Serra

В'їхати до Італії не зможуть люди із симптомами респіраторного захворювання і температурою вище 37,5 градусів – їх поміщатимуть в ізоляцію.

відео дня

Варто зазначити, що скасування обмежень на в'їзд в Італію стосується лише громадян Європейського союзу і Шенгенської зони.

Нагадаємо, станом на ранок 3 червня в Італії зареєстрували 233 515 пацієнтів з COVID-19. Загальне число смертей становить 33 530.

Як повідомляв Главред, з 15 червня Україна відновить міжнародне і внутрішнє авіасполучення. Зокрема, польоти поновляться на популярних туристичних напрямках. Мова йде про Туреччину, Грецію, Кіпр, Грузію. При цьому в Італію та Іспанію літаки поки що точно не полетять. Причина – епідемічна ситуація в цих країнах.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти