Відомий білоруський модельєр Олександр Варламов зізнався, що відправляв в лазню до президента Олександра Лукашенка жінок легкої поведінки. Справа відбулася приблизно в 2002 році
В інтерв'ю УНІАН, запис якого доступний на YouTube, він розповів, що жінок відправляв на вимогу ректора Білоруського державного університету (БДУ) Олександра Козуліна. За його словами, відмовити Козуліну він не міг: від сприяння залежав його проект. Однак сама пропозиція була для нього шоком, запевнив він.
читайте такожЯк Лукашенко перетворився на світового ізгоя і що це означає для УкраїниЙого попросили прислати моделей. Але Варламов не ризикнув просити про подібну послугу своїх працівниць - тому в результаті подзвонив трьом колишнім моделям, які моделями вже не працювали, а вели "вільний спосіб життя". Це виявилися дами за 30 років (досить похилий вік для подібної професії).
Жінок у президентську баню відвів Козулін. На місці їх нібито вже чекали Лукашенко, ректор БДУ і депутат Володимир Конопльов (який згодом став спікером Палати представників).
Через деякий час модельєру довелося шукати ще трьох жінок. Серед них була й Анна Ейсмонт, яка після такого "побачення" стала телеведучою спортивних новин. Вона познайомила з Лукашенком і свого брата Івана з його дружиною Наталією. Після цього Наталію Ейсмонт призначили прес-секретарем президента.
Варламов згадав ще один випадок, коли йому довелося замовити трьох повій. Він заплатив їм по 50 доларів. Козулін приїхав за жінками на авто, але везти їх відмовився, тому що зрозумів, що це повії.
"Це ж яка обізнаність. Це ж як потрібно чесати Мінськ, щоб кожна повія була на обліку", – здивувався Варламов.
Олександр Лукашенко - інавгурація й останні новини
- 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори, після яких почалися масштабні акції протесту. За офіційними даними ЦВК, за Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тихановську – 10,1%.
- 23 вересня в Палаці Незалежності у Мінську відбулася таємна церемонія інавгурації президента Білорусі Олександра Лукашенка.
- Реакцією на цю інавгурацію стала серія невизнань. Зокрема, Німеччина, Словаччина, Литва і Латвія не визнали його президентом Білорусі.
- 24 вересня Лукашенко прокоментував закиди з приводу того, що його інавгурація була таємницею.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред