Старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов, який обіймав посаду радника президента РФ Володимира Путіна, заявив, що праця з російським лідером дала йому унікальний досвід і знання, а також цінну інформацію
"Путіну потрібно віддати належне: він – не рядовий керівник. У нього помилкові ідеологічні та політичні устремління, але як людина він володіє важливими якостями, деякі з яких заслуговують того, щоб повчитися їм", - сказав він під час чату в Главреді.
За словами Іларіонова, Путін вміє слухати різних людей - від крайніх лівих до крайніх правих. Він враховує навіть думку тих співрозмовників, які йому неприємні.
"Путін має дуже серйозну витримку, що допомагає йому сприймати слова людей, які особисто йому можуть бути неприємні. Неприємні - і тому що пропонують ідеї та концепції, з якими він не згоден, і тому, що викликають особисту антипатію. Вислуховуючи таких людей, Путін контролював свої емоції, робив для себе висновки. Це дуже важлива якість для будь-якого громадського, а тим більше державного діяча. Людина на посаді керівника зобов'язаний слухати і чути інших людей, в тому числі і тих, з ким він принципово не згоден", - підкреслив він.
читайте такожПутін хоче роздобути не тільки Лівобережну Україну, а й Київ, і Правобережжя до Збруча - Андрій ІлларіоновЕксперт додав, що попередній і чинний президенти України могли б у Путіна повчитися вмінню прислухатися до думки співрозмовників, навіть своїх опонентів.
"Одна зі слабкостей Володимира Зеленського - це його нездатність слухати різних людей, у тому числі тих, хто дотримується інших поглядів. Він не готовий сприймати те, що говорять інші, їхні ідеї. Він не вміє цього робити, йому це нецікаво. До речі, ця риса притаманна не тільки нинішньому президенту України, а й попередньому теж", - підсумував спікер.
У тому, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний, немає жодних сумнівів, заявив старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов.
Ілларіонов спрогнозував майбутнє Білорусі.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред