Ще одна країна запровадила суворі обмеження через COVID-19

Коронавірус суттєво вплине на спосіб життя жителів Австрії.

Курц
Курц назвав коронавірус найсерйознішим викликом з часів Другої світової війни / УНІАН

Через пандемію коронавірусу COVID-19 Австрія перейшла на аварійний режим роботи. Про це заявив федеральний канцлер країни Себастіан Курц.

Він назвав нинішню ситуацію найсерйознішим викликом з часів Другої світової війни. За його словами, відтепер жителі Австрії можуть вийти з будинку тільки в трьох випадках:

  • щоби дістатися роботи;
  • купити продукти;
  • допомогти тим, кому це необхідно.

Крім того, в країні запроваджується заборона на перебування на спортивних та ігрових майданчиках. Спортивні клуби повинні негайно припинити тренування дітей і підлітків. У разі порушення їм загрожує довгострокове позбавлення ліцензії. З вівторка, 17 березня, в країні закриваються ресторани. А вже сьогодні тимчасово припиняють роботу підприємства, які не мають істотного значення для повсякденного життя. Про запровадження комендантської години поки що не йдеться.

"Ми розуміємо, що це величезні обмеження. Але вони необхідні для захисту здоров'я австрійського населення, для перемоги над COVID-19 і особливо для захисту старшого покоління в нашій країні", - написав Себастіан Курц в Twitter.

Ще одна країна запровадила суворі обмеження через COVID-19

Нагадаємо, з 17 березня Австрія припиняє авіасполучення з Україною, Росією, Великою Британією та Нідерландами через загрозу поширення небезпечного китайського коронавірусу Covid-19.

Як повідомляв Главред, раніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков також анонсував заборону на авіасполучення через пандемію коронавірусу Сovid-19. За його словами, заборона набуде чинності з 17 березня.

"17 березня з 0:00 годин авіасполучення в Україні буде повністю обмежено. Сухопутне і морське сполучення буде продовжувати працювати, наші громадяни зможуть повернутися в країну", - повідомив спікер Ради.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти