В італійських провінціях через швидке поширення моторошного китайського коронавірусу, був запроваджений карантин.
У зв'язку з цим, українка Катерина Зірка, яка проживає в цій країні, повідомила про реальну ситуацію, котра відбувається в державі.
Як пише РБК-Україна, влада штрафує за необґрунтований і непідтверджений документами перетин регіонів італійцям, а в тюрмах починаються бунти.
"Більшість італійців продовжували весь цей час жити звичайним життям: тиснути руку при зустрічі, пити каву в барі, читати ранкову газету і колупати в носі. Вчора у нас забрали можливість це робити. За перетин регіонів – арешти та штрафи. Бунти у тюрмах. Велика ймовірність, що дітей залишать у школах на другий рік – у них просто не буде можливості наздогнати програму. Лікарні переповнені, причина госпіталізації часто далека від знаменитого вірусу. Економіці країни п*да від слова зовсім. Бісить, що спусковим гачком стала роздута в ЗМІ паніка", – пише Зірка.
Українка сподівається, що незабаром ситуація нормалізується.
"Я не вірю в теорію всесвітньої змови по знищенню людства, звільнення пенсійного фонду або відволікання уваги від чогось важливого. Вірю в вірус із високою контагіозністю і перебільшеною розпіареністю. Більше, ніж ці заходи щодо закриття кордонів, ухвалювати вже нічого", – додала дівчина.
Коронавірус в Італії
Раніше Главред писав , що з 10 березня влада Італії оголосила карантин у зв'язку з коронавірусом по всій території країни. За порушення заборон людей штрафуватимуть до 206 євро або навіть позбавлятимуть волі на три місяці.
Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що карантин діятиме до 3 квітня. В країні будуть закриті всі навчальні заклади, заборонені масові заходи, припинено національний футбольний чемпіонат.
"Ми вживаємо заходів, які я можу схарактеризувати як "я залишаюся вдома", - сказав Конте.
На цю мить Італія - найбільш постраждала від вірусу країна після Китаю. Там за останню добу вірус COVID-2019 підхопили майже 2 тисячі осіб. В цілому, в Італії станом на ранок 10 березня заразилися коронавірусом 9172 людини. Про це свідчить онлайн-карта Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса. У країні зафіксовано 463 смерті від хвороби.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред