Цей симптом частіше зустрічався серед людей, які курять і вживають не менше двох порцій алкоголю на день, а також серед жінок.
За словами відомого японського медика Акіри Кано, гостра пневмонія проявляється у групи пацієнтів певного віку, які вакцинувалися давно.
Коронавірус впливає на спинномозкову рідину. В результаті проявляється так званий "мозковий туман". З ним може зіткнутися кожен третій пацієнт.
COVID-штам Омікрон набагато заразніший, ніж Дельта, але починає втрачати свою агресивність та проявляє себе більш слабо вираженими симптомами.
Україна
21 грудня 2021, 07:13
Видео Професор Тім Спектор, провідний науковий співробітник програми ZOE Covid Study заявив, що до кінця грудня "Омікрон" стане основним штамом.
Світ
20 грудня 2021, 13:21
Видео Медик, посилаючись на свіже дослідження південноафриканських лікарів розповів, що пацієнти зі штамом "Омікрон" скаржаться на один конкретний симптом.
Пацієнти, заражені COVID-штамом Омікрон, на 23% рідше потрапляють до лікарень, ніж інфіковані Дельтою.
Професор Тім Спектор закликав людей з симптомами застуди - і не тільки класичними симптомами COVID - п ройти тест.
Запальний мультисистемний синдром виникає за кілька тижнів після зараження коронавірусом. Він викликаний раптовим перевантаженням імунної системи.
Світ
10 грудня 2021, 08:08
Цей варіант коронавірусу дуже заразний і швидше поширюється.
У ПАР, де штам Омікрон поступово стає домінуючим штамом, не спостерігається істотного збільшення госпіталізацій, заявив Ентоні Фаучі.
Світ
6 грудня 2021, 06:36
Видео За новим штамом спостерігають у ПАР, де було виявлено перші випадки цього варіанту коронавірусу. Відомо, що Омікрон не викликає важку форму захворювання.
Новини
2 грудня 2021, 10:53
Видео Омікрон поширюється серед молодих людей - це найвразливіша для штаму група населення. У лікарні надходять пацієнти у віці 20-30 років.
Новини
29 листопада 2021, 11:03
Видео Діти мають більшу опірність коронавірусній інфекції, тому що у них "на 50% більше лейкоцитів", але це не означає, що дитину не потрібно лікувати.
За словами медика, на важкий перебіг хвороби може вказувати ознака, якщо у людини не вистачає дихання на будь-яку діяльність навіть у стані спокою.
Новини
17 листопада 2021, 10:00
Видео Чим пізніше пацієнт звертається за медичною допомогою, тим вище ризик летального результату. Особливо це стосується літніх людей.
Коронавірусна інфекція часто супроводжується симптомами, які схожі на звичайне отруєння. Лікар радить терміново здати тест на COVID-19.
Новини
17 листопада 2021, 05:35
Видео Люди не одразу можуть зрозуміти, чи то вони захворіли на коронавірус, чи то це просто застуда.
Україна
15 листопада 2021, 09:24
Видео Температура може впасти на 6-7 день. Однак "розслаблятися" не варто.
Україна
14 листопада 2021, 22:27
Видео Температура 37 градусів на шостий-сьомий день хвороби – ще не привід для радості. Такі пацієнти також можуть потрапити в лікарню із сильним ураженням легенів.
Україна
11 листопада 2021, 05:47
Видео Ускладнення від штаму Дельта наступають значно раніше, і вже на восьмий день пацієнт може відчути критичність ситуації та потрапити в реанімацію.
Україна
10 листопада 2021, 12:22
Видео Зазвичай запалення розвивається протягом тижня або чотирьох тижнів після зараження і може призвести до набрякання або зміни кольору пальців рук і ніг.
Швидкість поширення дельти зросла в рази. При цьому кожен інфікований може в середньому заразити 5-8 осіб, розповів головний санлікар Ігор Кузін.
Україна
27 вересня 2021, 12:36
Видео Щодня в Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню потрапляють п'ять-шість осіб з проявами коронавірусу. Реанімація вже повністю зайнята.
Поява цієї ознаки має розглядатися як підозра на зараження COVID-19. Судоми можуть проявлятися, навіть якщо дитина не страждає від епілепсії.
Україна
15 вересня 2021, 02:54
Видео Зазвичай у дітей коронавірус протікає легше, але за 2-3 тижні може з'явитися мультисистемний запальний синдром.
Україна
9 вересня 2021, 11:05
Видео Для індійського штаму коронавірусу не характерний такий симптом як втрата смаку і нюху. Натомість проявляється додатковий симптом - риніт.
COVID-19 зможе поводитись так само як інші коронавіруси звичайної застуди. Вони вражають в основному маленьких дітей, які ще не були щеплені.
Домогтися колективного імунітету до COVID-19 не вийде, проте можливо досягти балансу між несприйнятливістю та інфекціями.
Світ
10 серпня 2021, 07:47
Видео Вакциновані від коронавірусу люди, які отримали позитивний результат на COVID-19, повідомляли про чхання як про симптом хвороби.
Симптоми коронавірусу при зараженні індійським штамом відрізняються від інших варіантів вірусу.
Як вважають вчені, головною проблемою для всіх, хто переніс коронавірус COVID-19, є підвищений ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
Дослідники рекомендують при появі будь-яких симптомів коронавірусу залишатися вдома і пройти тест на COVID-19, навіть якщо людина вакцинована.
Українцям потрібно готуватися до нової хвилі коронавірусу. Зокрема, зростають шанси заразитися індійським штамом на відпочинку.
Перші ознаки захворювання схожі з отруєнням.
Класичні симптоми коронавірусу, на які слід звернути увагу, включають кашель, лихоманку, втрату нюху або смаку.
Встановити те, який саме симптом багаторазово підвищує ризик смерті від китайського коронавірусу COVID-19 допомогло тривале дослідження вчених з США.
Дослідження вперше продемонструвало присутність COVID- 9 у тканинах статевого члена через багато часу після початкового зараження.
Лікар назвала симптоми, які тепер турбують хворих на коронавірус пацієнтів.
Довге захворювання після коронавірусу - це наслідки перенесеного небезпечного вірусу, говорить академік.
Особливо сильно коронавірус може вразити дванадцятипалу кишку і тонкий кишечник в цілому.
Українці схильні до останнього ігнорувати небезпечні симптоми, попередила медик.
Симптоми можуть проявлятися з боку дихальної, серцево-судинної та нервової систем організму людини, пояснив Дубров.
Маленькі українці також важко хворіють на коронавірус. У них уражаються практично всі органи і системи — легенева, серцева, центральна нервова система.
Перебіг коронавірусної хвороби у пацієнтів погіршився. При цьому багато важких хворих і не вистачає противірусних препаратів.
У хворих на коронавірус, які приймали противірусні препарати, починають світитися нігті.
Гикавка може бути пов'язана з такими інфекційними захворюваннями, як грип, туберкульоз і коронавірус.
Інфіковані діти у віці 5-17 років також рідше повідомляли про лихоманку, постійний кашель і втрату апетиту в порівнянні з дорослими.
Якщо версія вчених знайде наукове підтвердження, то в перспективі можна буде використовувати вітамін А для лікування хворих.
Молоді та інтелектуально розвинені люди скаржаться серед іншого на погіршення пам'яті.
Нет новостей в блоке news_popular_by_tag_or_rubric
Нет новостей в блоке news_rand