Польща запроваджує жорсткий санконтроль на кордоні з Україною - що трапилося

Польська республіка найближчим часом посилить заходи безпеки на кордоні з іншими країнами через китайський коронавірус.

польща
Польща запровадить санконтроль на кордоні через коронавірус / фото: zaxid.net

Китайський коронавірус впевнено крокує планетою - через загрозу його подальшого розповсюдження, Польща найближчим часом запровадить санітарний контроль на кордоні з нашою країною та іншими державами.

"З завтрашнього дня різні медичні та санітарні процедури будуть запроваджені на 100% наших зовнішніх кордонів, тобто з Україною, Білоруссю і Росією", – сказав міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Каміньський на прес-конференції в понеділок, 9 березня, пишуть польські ЗМІ.

Також чиновник зазначив, що поки що санконтроль запроваджено лише в деяких пунктах пропуску на кордоні з Німеччиною та Чехією.

"Ми хочемо здійснювати санітарний контроль у всіх автобусах, мініавтобусах, всіх транспортних засобах, які перевозять велику кількість людей", – заявив Камінський.

Коронавірус у світі

Офіційно в Польщі було вже підтверджено 16 випадків зараження коронавірусом, одна людина перебуває у важкому стані.

Раніше Главред писав, що згідно з офіційними даними, кількість випадків зараження коронавірусом на всіх континентах перевищила 102 тисячі.

Моторошна ситуація спостерігається в Італії: там за добу виявили 778 нових хворих, 49 осіб померли. Всього в Італії коронавірусом захворіли 4636 осіб.

Шокують показники й Південної Кореї - там загальна кількість інфікованих становить 6767 осіб, а місцева влада закликала громадян не виходити з дому.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти