Збіговисько мародерів і найманців: у розвідці пообіцяли окупантам "пекло" в Україні

Командування РФ вже багато разів допускало прорахунки, і ЗСУ використовують ці прорахунки, каже Кирило Буданов.

ВСУ
/ Фото Reuters

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов заявив, що незабаром для російських військових в Україні настане справжнє пекло.

"Наші воїни, наші військовослужбовці, навіть наші мисливці почнуть полювати на агресора, російські війська, з гвинтівками в лісах... Треба сказати, що скоро настане весна, наші ліси зазеленіють, і перед агресором розверзнеться справжнє пекло", - сказав він в інтерв'ю The Nation.

За його словами, незважаючи на відносний успіх українських військових у стримуванні росіян, "ситуація дуже складна".

"На нашій території великі російські сили, і вони оточили міста України. Що ж стосується перспектив миру, то, незважаючи на переговори, вони все ще залишаються туманними і непередбачуваними", - вказав Буданов.

Глава ГУР вказав, що "російська сторона ніколи не була передбачуваною в разі переговорів".

"Наша країна розуміє, з ким ми маємо справу, і ми не очікуємо тут ніякого дива. Ми маємо справу з армією злочинців, мародерів, найманців, і ми готові битися і перемагати", - заявив він.

Буданов звернув увагу на те, що "російське командування багато разів допускало прорахунки, і ми використовуємо ці прорахунки".

"Українська армія показала, що російська армія як друга армія у світі — це великий міф, це просто середньовічна концентрація живої сили, старі методи ведення війни", - сказав він.

Крім того, Буданов додав, що в України є багато інформаторів в російській армії.

"У нас багато інформаторів в російській армії, не тільки в російській армії, але і в їх політичних колах і в їх керівництві. У листопаді ми вже знали про наміри росіян, і ви бачите, що все вийшло. Що стосується дати, то вона змінювалася кілька разів", - зазначив він.

Також, за його словами, в України є багато інформаторів в чеченських рядах.

"Як тільки вони починають готувати будь-яку операцію, ми знаємо про це від наших інформаторів", — сказав Буданов.

читайте такожЗСУ перейшли в контрнаступ: Данілов назвав ключові напрямки удару

Раніше повідомлялося про те, що російські окупаційні війська більше не мають повного контролю над раніше захопленим Херсоном, повідомив високопоставлений чиновник Пентагону.

За його словами, українські сили зараз ведуть запеклі бої в Херсоні і вибивають російських окупантів.

Читайте ще:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти