Власників земельних паїв змусять платити податок: за кожен гектар по 1500 грн

Відповідний закон був прийнятий 30 листопада.

земля, ринок землі
Українцям доведеться платити за свою ж землю / УНІАН

Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців - власників земельний паїв, сплачувати мінімальний податок в 1,5 тис.грн з кожного гектара.

Про це йдеться в новому, так званому, "ресурсному" законі, прийнятому нардепами 30 Листопада. Даний закон набуде чинності з 1 січня 2022 року.

Однак для цього його має підписати президент.

Відзначається, що податки доведеться платити навіть тоді, коли ділянка розташована в місті, так як він теж фактично вважається городом. Якщо розмір цього городу становить 0,5 га (50 соток), власникам доведеться платити фіксований податок.

Крім того, платити податок доведеться навіть у тому випадку, коли людина вирощує на цій земельній ділянці продукцію виключно для власного споживання, а не для продажу на ринку.

Реклама

Якщо ж сільськогосподарські земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів, то власники паїв повинні будуть змушені платити не менше мінімальної суми податку, тобто, приблизно 1,5 тис. грн з 1 гектара.

Нагадаємо, 30 Листопада Верховна Рада прийняла закон про збільшення ставок податків, акцизів та інших платежів до державного бюджету.

У другому читанні проект №5600 підтримали 255 депутатів. З них 210-представники фракції Слуга народу.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Власників земельних паїв змусять платити податок: за кожен гектар по 1500 грн». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Тільцям - проблеми, Левам - правило бумерангу, Рибам - спокусиМісячний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Тільцям - проблеми, Левам - правило бумерангу, Рибам - спокуси Гороскоп на сьогодні, 27 січня 2022: Овнам – брехня, Терезам - розчарування, Близнюкам - правило бумерангаГороскоп на сьогодні, 27 січня 2022: Овнам – брехня, Терезам - розчарування, Близнюкам - правило бумеранга Прикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в бідуПрикмети на 26 січня: що не можна робити в Єрмілов день і як не потрапити в біду Любовний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Овнам - фатальна любов, Левам - скасування весілляЛюбовний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Овнам - фатальна любов, Левам - скасування весілля Гороскоп Таро на тиждень 24-30 січня: Тільцям - труднощі, Дівам - привабливі можливості, Рибам - випробуванняГороскоп Таро на тиждень 24-30 січня: Тільцям - труднощі, Дівам - привабливі можливості, Рибам - випробування
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти