Війна в Україні може призупинитися протягом року, вважає командир спецпідрозділу БпАК "Птахи Мадяра" Роберт Бровді "Мадяр".
В ефірі телеканалу Київ він зазначив, що це, імовірно, станеться через накладення, зокрема політичних, обставин іззовні.
На думку "Мадяра", такий варіант навряд задовольнить українців.
"Що стосується поточних прогнозів, то вони так чи інакше переплітаються з політичними складовими. Я не уповноважений такі речі коментувати. На мою думку, складуться обставини, котрі протягом року ту війну призупинять. І то навряд буде задовільний варіант, але на тому й обмежимося", — сказав "Мадяр".
Війна в Україні - прогноз Мадяра, дивіться відео:
Хто такий "Мадяр"?
Бровді Роберт Йо́сипович (позивний "Мадяр") — український військовослужбовець, більш відомий як засновник і командир підрозділу "Птахи Мадяра" (нині 414-й окремий полк ударних безпілотних авіаційних систем у складі Морської піхоти України).
До вторгнення був бізнесменом, займався зернотрейдингом, зокрема відомий проєктом "Гранум", співзасновник арт-фундації "БровдіАрт".
З січня 2024 року підрозділ "Птахи Мадяра" разом з Робертом Броуді був перекинутий на Харківський напрямок, для посилення Вовчанського з'єднання.
Переговори з Росією - останні новини
Україна веде роботу над підготовкою плану перемоги, який стане стартом і фундаментом для перемовин з агресором Росією в будь-якому форматі. Три пункти плану вже готові. Заявив президент Володимир Зеленський напередодні.
А проте Росію все ще цікавить капітуляція українського уряду та знищення української держави, зауважили в Інституті вивчення війни.
Заморожування війни - думки експертів
Найбільш реалістичною зараз є перспектива заморожування війни в Україні. І відповідні домовленості про заморожування можуть бути досягнуті не обов’язково відкрито, а можливо кулуарно. Таку думку висловив політичний експерт Максим Розумний під час чату на Главреді.
"Найбільш реалістичною є перспектива заморожування конфлікту, і для цього не потрібні ніякі офіційні переговори. Це може відбутися приблизно так, як і з обміном військовополоненими. Десь там якісь кулуарні домовленості є, і раптом хтось, наприклад, Ердоган, виходить і каже: домовилися про безумовне припинення вогню", – зазначив він.
Як висловився в інтервʼю Главреду керівник Центру громадської аналітики "Вежа", голова Благодійного фонду "Нова дорога" Валерій Клочок, наймовірніше, одним із ключових питань обговорення Заходом будь-яких мирних планів буде саме питання статусу тимчасово окупованих Росією територій.
Вас також можуть зацікавити новини:
- "Безпервний кошмар поглине все": генсек ООН видав серйозну заяву про ситуацію у світі
- Білий дім знайшов "обхідний шлях", щоб продовжити надавати зброю Україні – Politico
- "Велика територія заражена": до яких наслідків призвів вибух ракети "Сармат"
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред