В Україні ліквідовано отамана-окупанта: у нього було шестеро дітей

45-річний отаман хутора Кам'яного Даниловського району Волгоградської області Олександр Бочаров пішов воювати добровольцем.
Ліквідований окупант
Ліквідований окупант / t.me/OSINTGeorgia

ЗСУ ліквідували російського окупанта. Вдома у нього залишилося шестеро дітей, а на війну він відправився добровольцем.

45-річний отаман хутора Кам'яного Даниловського району Волгоградської області Олександр Бочаров був ліквідований 19 січня, разом з групою, коли вони поверталися із завдання, накрила артилерія, повідомив OSINT-експерт і розслідувач Іраклій Комахідзе.

"Похорон рядженого відбувся 30 січня. За розповіддю козацького товариства станиці Островської Віктора Піунова: "коли все почалося 24 лютого, Саша спочатку мовчав-мовчав, а потім (у листопаді) каже - Бать, я піду добровольцем. А у нього шестеро дітлахів. Я йому кажу: "Ти розумієш, що там можна голову скласти? На що він мені відповів - треба ж комусь йти",-зазначив розслідувач.

відео дня
Ліквідований окупант
Ліквідований окупант / t.me/OSINTGeorgia

Нагадаємо, раніше українські захисники ліквідували 27-річного сержанта російської окупаційної армії Артема Столбова. До потрапляння на війну в Україну житель Пермського краю практично на всіх фотографіях в соцмережах "світився" вічно п'яним. Загарбник воював проти України як мінімум кілька місяців і навіть встиг отримати "нагороду" за вбивства українців.

Також повідомлялося, що Збройні Сили України ліквідували російського окупанта Сергія Франка. Загарбник воював проти України з червня. "Вантажем 200" став на території "ЛНР". Російські пропагандисти пишуть, що Франко рвався на фронт з перших днів російського вторгнення в Україну, але був включений до списку з четвертого разу.

Вам може бути цікаво:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти