У Криму назвали крадіжку причиною відсутності води

15 листопада 2020, 04:02
468
Окупанти збираються суворо рахувати втрати.
Крим, вода
Крим засихає без води / УНІАН

У Росії віце-прем'єр Марат Хуснуллін заявив, що в анексованому Криму виникли проблеми з поставками води, тому що на півострові її крадуть.

"Ключова проблема втрат - це злодійство. Цим теж треба займатися, при необхідності треба залучати правоохоронні органи, потрібно взяти на контроль, звідки йде несанкціонований паркан, де неправильні прилади обліку стоять, де на сьогоднішній день люди спеціально ламають або псують прилади обліку, поливають свої городи. У нас десь не вистачає води вдома, а хтось без лічильника воду ллє скільки попало" - цитує представника Кремля ТАСС.

Хуснуллін був призначений російською владою так званим "кураротором" по анексованому Криму.

відео дня

Російський чиновник намагається вирішити проблему з дефіцитом води на півострові. Він заявив, що місцева влада розробить програму "з обліку і контролю втрат".

Призначені масштабні перевірки, які повинні показати, де вода з сантехнічних труб протікає через їх зношеність. Хуснуллін додав, що офіційно втрати води заявляються тільки в розмірі п'ятдесяти відсотків. І якщо ці втрати ліквідувати, то нібито "води може вистачити".

читайте також"Я повів у вас дружину": Уткін дивно відповів Гордону про Крим

Новини Криму

  • 6 листопада влада Словаччини заявила про те, що зацікавлена в участі в реалізації української ініціативи зі створення Кримської платформи.

  • 16 жовтня президент Туреччини Реджеп Ердоган в ході спільної прес-конференції зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським заявив, що Туреччина усвідомлює важливість України в контексті регіональної стабільності і безпеки. Анкара не визнає Крим територією РФ і надалі як і раніше має намір підтримувати територіальну цілісність Української держави.

  • 16 жовтня український президент Володимир Зеленський заявив, що Україна планує запросити Туреччину у переговорний процес щодо повернення Криму під політичний контроль Києва. Українська сторона вважає, що позиція Анкари зіграє важливу роль у Кримській платформі.

  • 6 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що Європейський Союз готовий приєднатися до нової платформи з деокупації Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти