В Києві знизилася вартість теплопостачання. Однак це стосується не всіх жителів столиці, а тільки жителів 462 багатоквартирних будинків.
Справа в тому, що вони досі не уклали договори про надання комунальних послуг згідно з чинним законодавством.
Як повідомляється на сайті КМДА, у четвер, 2 грудня, Київрада внесла зміни до рішення "про проходження опалювального сезону 2021-2022 року в місті Києві", включивши зазначені 462 будинки до переліку споживачів, для яких протягом опалювального періоду 2021-2022 року КП "Київтеплоенерго" застосовуватиме тариф на теплову енергію, який діяв минулого року.
За словами заступника міського голови-секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, відповідно до Закону України" Про житлово-комунальні послуги", за рішенням співвласників багатоквартирного будинку з Виконавцем відповідної комунальної послуги укладається договір про надання комунальних послуг.
"Зараз у Києві налічується 462 будинки, де ще не відбулися зміни в частині обрання співвласниками договірних моделей по кожному виду комунальних послуг. Жителів цих будинків неможливо в стислі терміни перевести на індивідуальні або колективні договори про надання комунальних послуг, оскільки в КП "Київтеплоенерго" не надійшло необхідної інформації з метою проведення коректних нарахувань", – сказав Бондаренко.
У цих будинках теплопостачання здійснюється на підставі договорів про постачання теплової енергії в розмірі від 2099,52 грн до 2381,54 грн з ПДВ залежно від витрат на утримання та ремонт центральних або індивідуальних теплових пунктів.
Всі збитки будуть компенсовані з міського бюджету.
Нагадаємо, в Україні скасували пільговий тариф для споживачів, які опалюють свої будинки електроенергія. Ліміт місячного обсягу споживання в опалювальний сезон в 3000 кВт * год більше не діє для споживачів, які опалюють будинки електроенергією.
Також на сьогоднішньому засіданні Київради мер міста Віталій Кличко пообіцяв незабаром забезпечити всіх медиків столиці гідними преміями.
Читайте також:
- На АЗС впали ціни на паливо
- Ціни на каву "злетіли" до рекордного максимуму: попереду дефіцит напою
- Нова мінімалка, зростання цін, кредит від МВФ і менше грошей на субсидії: в Україні прийнято держбюджет
- В Україні рекордний обвал цін на метал
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред