У Бучі художниця "перетворює" отвори від куль на квіти

Художниця Іванка Сьолковська розмальовує паркани в Бучі таким чином, щоб навколо дірки від кулі утворилася квітка.

false
Художниця перетворює дірки від куль на квітки / facebook.com/bucharada.gov.ua

Російські війська 31 березня залишили місто Бучу Київської області. Після 33 днів окупації в місті почали "розквітати" паркани - канадська художниця перетворює дірки від куль на квіти, пише Бучанська міська рада в Facebook.

Художниця Іванка Сьолковська розмальовує паркани в Бучі таким чином, щоб навколо дірки від кулі утворилася квітка.

Повідомляється, що ця проста ідея перетворює жахливі сліди російської окупації, на символ квітучого майбутнього України.

false

"Пластунка Іванка вперше приїхала сюди з Торонто і запропонувала круту ідею. У неї є маленька помічниця. А ще є мрія, щоб ідею підхопили інші художники, і вона перетворилася на флешмоб. Дякую Іванці Сьолковській за позитивні емоції, що повертають до життя! Переможемо ворогів, розквітне Україна!",- йдеться в повідомленні.

Відзначається, що зараз талановита художниця працює в місті над великим панно і повернеться в Канаду після завершення роботи.

Крім того, російські військові під час окупації не шкодували нічого і нікого. Вони руйнували будинки жителів, ґвалтували, катували і вбивали мирних людей, забирали з собою речі українців.

Також зараз у місті досі можна знайти підозрілі небезпечні предмети. Зокрема, прогулюючись територією Бучанського міського парку, місцевих жителів просять бути уважними та пильними.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти