Про дату наступного засідання Конституційного суду щодо цього питання не повідомляється.
У вівторок, 3 листопада, Конституційний суд розглядав подання щодо конституційності закону про державну мову. КСУ не виніс свій вердикт щодо цього питання.
Як повідомляє інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу КСУ, Велика палата розглянула подання про відповідність закону про українську мову Конституції, однак рішення так і не було прийнято.
"Засідання за поданням про мову відбулося, рішення не винесено", - підкреслили в суді.читайте такожКрах планів України: у Слузі народу заявили про нові погрози від КСУ
Закон про українську мову
- Верховна Рада України прийняла закон Про забезпечення функціонування української мови 25 квітня 2019 року. Законопроект підтримали 278 парламентаріїв.
- Закон регламентує українську мову як єдину державну мову на території України.
- 21 липня 51 парламентарій подав до Конституційного суду подання щодо конституційності закону про українську мову.
- На думку одного з авторів подання, народного депутата VII-VIII скликання Олександра Долженкова, закон прийнятий Радою в порушення процедури і спрямований на дискримінацію національних меншин в Україні.
- У березні 2020 року голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розгляне поправки до закону про функціонування української мови.
- У вівторок, 3 листопада, Конституційний суд провів закрите засідання, на якому розглядав питання відповідності Конституції України закону про функціонування української мови як державної.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред