Скандал з Кличком не вщухає: Арахамія дав меру тиждень на "усунення помилок"

Давид Арахамія заявив, що "доповіді влади міста не збігаються зі словами жителів столиці".
Давид Арахамія, Віталій Кличко
Арахамія дав тиждень на те, щоб Кличко розібрався з Пунктами незламності / колаж фото скріншот, Фото facebook.com/david.braun

Володимир Зеленський звинуватив київську владу у тому, що далеко не всі "Пункти незламності" працюють і укомплектовані всім необхідним. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія дав Віталію Кличку тиждень на "виправлення помилок". Про це він написав на своїй сторінці в Telegram.

"Доповіді влади міста сильно відрізняються від того, що говорять люди і публікують ЗМІ. Ми вирішили перевірити все самі. З однією метою - виправити ситуацію. Все інше нас не цікавить ... Тому у мене є пропозиція. За тиждень влада міста виправить помилки, і ми разом з міським головою підемо на інспекцію. Це буде найкращим доказом того, що ніхто з нас не шукає спекуляцій", - написав Арахамія.

Наїзд Зеленського на Кличка

25 листопада у своєму традиційному відеозверненні президент України Володимир Зеленський звинуватив столичну владу у неналежному забезпеченні "пунктів незламності", де люди могли б погрітися і зарядити техніку в умовах блекаута.

відео дня

"По всій країні розгорнуті "Пункти незламності". Але знаю, що, на жаль, не у всіх містах місцева влада попрацювала якісно, зокрема багато скарг у Києві. Фактично нормально забезпечені лише пункти, які розгорнуті на базі ДСНС та на столичному вокзалі. А над іншими пунктами ще, м’яко кажучи, потрібно працювати. Прошу, зверніть увагу, кияни потребують більшого захисту", - заявив президент.

Що відповів Кличко

Мер Києва Віталій Кличко стверджує, що всі 430 пунктів працюють і закликав владу не маніпулювати. Він зазначив, що особисто перевірять всі пункти і додав, що маніпулювати намагаються "народні депутати від партії влади".

"Маніпулювати не треба! Оскільки дивним виглядає: коли вчора я їздив, перевіряв роботу пунктів, зустрічаю народних депутатів від партії влади. І вони в приватній розмові мені кажуть, що всі пункти, де вони побували, відкриті і добре працюють. А потім постять якісь незрозумілі фото. Це виглядає, м'яко кажучи, негарно. Як для українців, так і для наших іноземних партнерів. Сьогодні, як ніколи, всі повинні об'єднуватися і працювати спільно, а починаються якісь політичні танці", - сказав Віталій Кличко.

Пункти незламності: що це

Згідно з офіційними повідомленнями, по Україні розгорнули майже чотири тисячі "Пунктів незламності". Під час блекаутів у них можна обігрітися, підзарядити телефони, отримати доступ до інтернету, попити та поїсти гарячого.

Переглянути адресу найближчого до вас "Пункту незламності" можна за посиланням: nezlamnist.gov.ua. Згідно з картою на сайті, здебільшого пункти відкривають у школах, дитсадках і заправках.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти