Шанси західних партнерів домогтися в України згоди на мирні переговори з країною-агресоркою Росією – мінімальні. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в коментарі ТСН.
"Нас схиляли [до переговорів] неодноразово за всі часи, починаючи з 1600-х років. Головне не програти собі і не програти себе. Той дух і та воля, яка в нас є, вона вже нікуди не зникне. Вони вже помилилися один раз, 24 лютого [2022 року], коли усі вважали, що у нас немає спроможності", - сказав Данілов.
Також секретар РНБО категорично спростував можливі "докори" Заходу за "повільний контрнаступ", стверджуючи, що Сили оборони застосовують всі наявні у них засоби.
"Щодо того, що нам дали "велику кількість техніки", треба бути обережними з цими висловлюваннями. Чи дали нам стільки, скільки потрібно? Не зовсім. На жаль", - наголосив він.
Переговори України та Росії
Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк раніше заявив, що Україна не піде на переговори з агресором Росією на невигідних для себе умовах. За словами чиновника, роль України на міжнародній арені суттєво зросла, тому Київ може дотримуватися подібної позиції.
В Американському інституті вивчення війни сказали, що Путін відновив свою кампанію, спрямовану на запуск переговорів з Україною на вигідних Росії умовах. Аналітики відзначили, що Путін сам знову заговорив про переговори і звинувачує західний світ в тому, що союзники України, мовляв, "заважають почати діалог".
Нещодавно Путін цинічно поскаржився Африці на Україну і заклянчив перемовини. Директор Кремля Володимир Путін вигадав, що агресорка Росія напала на Україну, мовляв, через "загрози безпеці" його країні з боку західного світу.
Вас може зацікавити:
- "Ми не можемо чекати 10 років": Карась розповів, чи готовий Захід довести РФ до розвалу
- "Натискають кнопку, вбиваючи наших друзів": у ЗСУ розповіли про нову зброю в РФ
- "РФ хоче знищити Україну": українські порти можуть зникнути через 2-3 місяці - Гуменюк
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред