Ледве помітили за 30 метрів від берега: в Одесі дивом врятували жінку, яку відносило у море

6 січня 2022, 17:27
577
Людину, яка тоне у морі, помітили місцеві жителі, котрі вийшли на ранішню пробіжку.
Ледве помітили за 30 метрів від берега: в Одесі дивом врятували жінку, яку відносило у море
В Одесі під час пробіжки небайдужі врятували жінку, яка тонула у морі / УНИАН

В Одесі у курортному районі міста Аркадія небайдужі місцеві жителі врятували з води знесилену жінку, яку відносило у море.

Жінка ледь не потонула, і її дивом помітили серед хвиль, пише "Думська".

Подія сталася приблизно о 07:40 ранку у четвер, 6 січня. Як розповів виданню чоловік, який відправив відео порятунку, жінку помітили люди, які вийшли на ранішню пробіжку. Її відносило хвилями все далі і вона була знесилена.

відео дня

Спочатку бігуни не зрозуміли, що на відстані близько 30 метрів від себе бачать саме людину. Вони подумали, що це просто мішок. Проте потім зрозуміли, що це людина у темному одязі, яка тоне.

"Один зі спортсменів стрибнув із пірсу і витягнув знесилену жінку до берега. Інші допомогли витягнути її на плити. Була б погода гірша, ніхто б не побачив. Врятували. Різдвяне диво!", – розповів очевидець.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік із дружиною, яка була на восьмому місяці вагітності, пішли рибалити і потонули. Їхні тіла шукали декілька днів.

Крім цього, у Херсонській області в місцевому ставку через тонкий лід потонули двоє 8-річних дітей. Це сталося на ставку села Роздольне Каховського району.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти