Дипскандал з ФРН: посла Німеччини викликали в МЗС через слова про "втрачений Крим"

Висловлено глибоке розчарування з приводу позиції уряду ФРН про ненадання Україні оборонної зброї.

МЗС України, будівля
Посла Німеччини викликали до МЗС України / ua.depositphotos.com

До Міністерства закордонних справ України була викликана посол Федеративної республіки Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

Як повідомили у прес-службі МЗС, відзначена категорична неприйнятність висловлювань командувача Військово-морськими силами Німеччини Кая-Ахіма Шенбаха, зокрема про те, що Крим ніколи не повернеться до складу України і що наша держава не може відповідати критеріям членства в НАТО.

"Висловлено також глибоке розчарування з приводу позиції уряду Німеччини про ненадання Україні оборонної зброї", - зазначено в повідомленні.

Відзначається, що сьогодні, як ніколи, важливі твердість і солідарність України і партнерів для стримування руйнівних намірів Росії.

Як повідомляється, Україна сподівається на подальшу більш проактивну позицію ФРН у підтримці нашої держави, зокрема, у питаннях посилення обороноздатності України перед загрозою масштабного російського вторгнення, застосування інших дієвих засобів стримування для забезпечення безпеки в Європі.

читайте також"Україна ніколи не поверне Крим": глава ВМС ФРН поплатився за скандальну заяву

Скандал із заявою Шенбаха

Нагадаємо, раніше в Україні обурилися через слова Шенбаха про "необхідність відновлення діалогу з Росією".

Шенбах заявив, що окупований Росією півострів Крим ніколи не повернеться до складу України.

"Щодо того, що сталося в Україні. Кримський півострів загублений, і він ніколи не повернеться. Це факт", - сказав глава ВМС Німеччини.

Читайте ще:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти