Церковне свято 24 серпня: що категорично заборонено робити у цей день

23 серпня 2024, 08:56оновлено 27 серпня, 09:33
402
Що не можна робити у церковні свята - Главред поділився цікавою інформацію про релігійне свято, яке відзначають 24 серпня.
Церковне свято 24 серпня: що категорично заборонено робити у цей день
Що не можна робити 24 серпня / колаж: Главред, фото: unsplash

24 серпня відзначають свято, яке має важливе духовне значення для кожного: дізнайтесь, яке церковне свято, має свої особливі традиції, історію походження та звичаї, яких варто дотримуватись.

Радимо також прочитати цікавий матеріал: Гороскоп на сьогодні 24 серпня: Козерогам - повний релакс, Тельцям - виснажливий день.

Дізнайтеся, що дозволено і категорично заборонено робити у день священномученика Євтихія, єпископа, учня апостола Іоанна Богослова.

відео дня

Які свята 24 серпня

В Україні та світі 24 серпня відзначають такі свята:

  • День Незалежності України
  • День народження картопляних чіпсів
  • День міста Перемишляни в Україні
  • Міжнародний день дивної музики

Церковне свято 24 серпня

За новим церковним календарем, 24 серпня в Україні відзначають день священномученика Євтихія, єпископа, учня апостола Іоанна Богослова.

Відомо, що святий Євтихій був одним із видатних учнів апостола Івана Богослова. Він народився у Севастополі, що в Малій Азії та мав особливу ревність до християнської віри від самого дитинства.

Євтихій був посвячений у єпископи апостолом Іваном і служив у місті Севастії. Він активно проповідував Євангеліє, навертав багатьох язичників до християнства, зціляв хворих і здійснював інші дива. Через сильну віру святого Євтихія постійно переслідувала язичницька влада - його декілька разів заарештовували та піддавали тортурам.

Під час одного з переслідувань, за наказом імператора Доміціана, Євтихій був кинутий у киплячий казан, але залишився неушкодженим. Це диво настільки вразило багатьох, що багато людей навернулися до християнства. Після цього Євтихій був підданий ще жорстокішим мукам і зрештою був обезголовлений.

Реформа церковного календаря в Україні

Реформа церковного календаря в Україні — процес впровадження нового стилю, тобто григоріанського або новоюліанського календарів, замість старого стилю (юліанського календаря) українськими церквами. З початком російсько-української війни та після того, коли 16 листопада 2017 року Різдво Христове 25 грудня за григоріанським календарем стало державним вихідним в Україні, питання щодо переходу українських релігійних організацій на григоріанський/новоюліанський календар активізується щороку з наближенням Різдва Христового.

Питання календарної реформи гостро постало після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні 2022 року, адже, як стверджують деякі публіцисти та церковники, через використання старого стилю разом з Російською православною церквою Україна перебуває у сфері "російського світу". Як і предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, так і предстоятель УГКЦ верховний архиєпископ Святослав,висловили підтримку щодо проведення календарної реформи в Україні, пише Вікіпедія.

Що не можна робити 24 серпня

  • У цей день варто дуже обережно користуватись гострими предметами, але краще взагалі не брати до рук гострі предмети.
  • Не варто гратись із вогнем, щоб не накликати біду - варто обережно користуватися вогнем.
  • 24 серпня заборонено ходити на риболовлю до відкритих водойм, адже існує ризик накликати біду.

День Ангела 24 серпня

24 серпня свої іменини відзначають власники таких імен як Олександр, Олексій, Анатолій, Веніамін, Костянтин, Кузьма, Михайло, Микола, Остап, Роман, Серафим, Серафима.

Більше цікавих новин:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти