У Кабміні зробили заяву про плани щодо повернення Донбасу разом з Кримом

20 листопада 2020, 13:43
480
Україна отримає перевагу в напрямку звільнення окупованих Криму і Донбасу, стверджує Ігор Яременко.
Будівля, Кабмін
Україна розглядає повернення окупованих Криму і Донбасу в рамках єдиного кейсу - Кабмін / УНІАН

Україна розглядає питання повернення окупованого Донбасу в рамках єдиного напрямку з деокупацією анексованого Криму. Росія перешкоджатиме таким планам і спробує відвернути увагу міжнародної спільноти від теми захопленого українського півострова.

Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Ігор Яременко, повідомляє пресслужба відомства.

За словами чиновника, об'єднання питань Криму і Донбасу стало основою стратегії міністерства щодо повернення окупованих територій. Таким чином, Україна отримує перевагу в реалізації своєї політики.

"Наразі, коли ми говоримо про окуповані території, ми розглядаємо комплексно Крим і Донбас. Саме об'єднання цих двох кейсів дає нам в майбутньому перевагу в напрямку деокупації цих територій", - стверджує Яременко.

Також він додав, що питання реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей разом з Кримом – непросте завдання, оскільки Росія спробує цьому перешкодити.читайте такожУ Кравчука попередили Росію про крах перемовин щодо Донбасу і зробили заяву

"Звичайно, це не простий шлях, який перед нами попереду. Адже безпечна реінтеграція Донбасу потребуватиме колосальних зусиль і концентрації ресурсів. РФ буде намагатися це використовувати в своїх інтересах для того, щоб відвернути увагу від питання Криму з метою легітимізації окупації українського півострова", - підкреслив Ігор Яременко.

Новини Криму

Новини Донбасу

  • Глава делегації України у ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук 3 листопада заявив про готовність Києва представити план дій щодо деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей. Ініціатива передбачає повернення під український контроль кордону з Росією у ОРДЛО і проведення виборів на цих територіях.
  • Якщо на початку наступного року з ОРДЛО будуть виведені всі іноземні війська, з'явиться можливість для проведення там виборів у березні 2021 року.
  • Росія не погоджується з планом дії України щодо Донбасу. У Путіна стверджують, що Мінські угоди припускають спочатку проведення виборів, а вже після передачу під контроль Києва ділянки українсько-російського кордону у ОРДЛО.

    Агресія Росії на Донбасі

    У 2014-му на сході України бойовики створили самопроголошені "ДНР" і "ЛНР", в тому ж році на Донбас вторглися російські війська. РФ підтримує бойовиків, але не визнає, що пішла на агресію проти України.

    У квітні 2014 року на сході нашої країни стартувала антитерористична операція, в кінці квітня 2018-го замість АТО почалася операція Об'єднаних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти