В Україні все настільки погано, що влада намагається продати останні цінності

6 вересня 2020, 06:55
Правда, зарубіжні інвестори не поспішають інвестувати в активи з боргами і корупцією в найбіднішій країні Європи.
Шмигаль
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вмовляє західних колег купити хоч щось в Україні / УНІАН

В економічному житті країни почалося найгірше.

Справа в тому, що в Україні інвестиційний процес просто зупинився, а також стала стрімко звужуватися інвестиційна діяльність і різко скоротилися обсяги раніше запущених інвестпроектів. Ми давно на задвірках світових ринків, особливо в умовах, коли потік прямих іноземних інвестицій в глобальній економіці в цьому 2020 р скоротиться на 40% в порівнянні з минулим 2019 роком.

Отже, сьогодні довгих грошей стратегічних інвесторів у нас в країні немає, не те що на розвиток, а навіть на підтримку на плаву підприємств реального сектору і національної банківської системи. До всього цього коронакрізіс сильно знецінив українські активи, а ті компанії, які раніше взяли кредити, через обвалення попиту тепер і зовсім не можуть обслуговувати свої корпоративні борги.

відео дня

читайте такожДевальвація неминуча: прогноз курсу долара до кінця року Що робити? Де гроші брати, щоб хоч якось нагодувати народ? Ну, як відомо, наша некомпетентна влада єдине, що добре вміє - це улесливо клянчити дорогі кредити і пропонувати на продаж "фамільне срібло", яке залишилось від радянської економіки.

Кабмін Шмигаля вже навіть допускає приватизацію до 50% акцій "Нафтогазу", "Укрзалізниці" і "Укрпошти". А міністр фінансів Марченко на цьому тижні під час візиту до Швейцарії умовляв свого колегу Улі Маурера долучитися до приватизації українських держбанків "Укргазбанку", "Ощадбанку", "Приватбанку" та інших кредитних установ.

Але кому тепер потрібно це "добро" з колосальними боргами, корумпованим і слабообразованним менеджментом в найбіднішій країні Європи?

читайте такожУкраїнців попередили про нове зростання цін на газ: Шмигаль назвав причину Де навіть розпорядження Президента ніхто з топ-чиновників не збирається виконувати. А я нагадаю, ще в вересні минулого 2019 р Президент Зеленський поставив завдання розпочати масштабну приватизацію і не пізніше 1 квітня 2020 р провести конкурси продажів великих об'єктів.

І що? А нічого, юні політики у владі прийняли рішення відстрочити масштабну приватизацію до завершення пандемії через коронавирус. Словом, все як у відомій байці про лебедя, рака і щуку.

Так, тепер, що заробимо, то і будемо їсти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти