Як підготувати авто до зими в жовтні - головні поради

7 жовтня 2020, 06:10
745
Коли міняти зимову гуму на літню і що варто зробити в жовтні, щоб машина поводила себе пристойно – в матеріалі Главреда.
Коли міняти гуму на зимову в Україні й як готувати авто до зими в жовтні
Коли міняти гуму на зимову в Україні й як готувати авто до зими в жовтні / 1zoom.ru

Погода в жовтні вже не радує теплом, як раніше: на грунті все частіше трапляються заморозки, та й часті дощі не йдуть на користь "залізному коню". Як готувати автомобіль до зими в жовтні, з'ясував Главред.

Почнемо з питання, яке хвилює більшість автомобілістів: коли міняти зимову гуму на літню у 2020 році. За законом, робити це треба, якщо середньодобова температура падає нижче +5-7 градусів за Цельсієм. Найчастіше відбувається це вже ближче до листопада.

читайте такожНові заборони: в Україні скоро з'явиться ще більше обмежувачів швидкостіТому на початку жовтня "перевзуватися" ще рано – але дізнатися ціни на зимову гуму або перевірити свої шини в гаражі вже пора. Заодно можна заздалегідь записатися на шиномонтаж, щоб уникнути сезонного ажіотажу на заміну шин. Детальніше читайте в нашому матеріалі Зимова гума: яка вона буває і коли на неї потрібно переходити.

Вранці вже пора починати прогрівати машину: це допомагає зберегти мотор в оптимальному стані, він менше зношується.

Через дощі зростає витрата " омивайки", тому (починаючи з жовтня) варто ретельно стежити за кількістю рідини в бачку. Причому краще вже перейти на морозостійку рідину. Змінюють і літнє моторне масло (якщо у когось воно саме літнє) - на всесезонне.

В цілому, перед холодами змінюють:

  • рідину в бочці омивача скла - вважається, що вона найбільше реагує на температурні перепади;
  • рідину в системі охолодження;
  • рухове масло;
  • масло в трансмісії.

У холодний сезон рекомендують використовувати синтетичне мастило.

Їздити у дощову погоду варто плавно, тому що через мокрий асфальт і опале листя машину вже може заносити при різких маневрах.

Щоб не примерзали склоочисники і гумові ущільнювачі дверних прорізів, їх рекомендується обробити спеціальним засобом, до складу якого входить силікон. Також проводять ревізію щіток склоочисників - щоб видимість завжди була в нормі.

Нагадаємо, українці придумали спосіб, як обійти автоматичну фіксацію порушення правил дорожнього руху. На цю ініціативу також відреагували і в МВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти