Враховуючи розмір мишей, швидкість і любов до темних просторів, їх може бути дуже важко виявити. Але є чіткі ознаки того, що ваш будинок заражений мишами.
До речі, раніше ми писали - Покладіть це в мишоловку: що найбільше приваблює мишей. Не забувайте перевіряти пастки регулярно і оновлювати приманку.
Мабуть, найбільш очевидний з них — це шум у нічний час, але потрібно звертати увагу і на маслянисті розводи на стінах, пише Mirror.
Миші мають тип олії в шерсті, який називається шкірним салом, і оскільки вони використовують дотик, а не зір для навігації, вони часто труться об стіни. Будучи істотами звички, вони, швидше за все, будуть регулярно слідувати одним і тим же шляхам, викликаючи помітне накопичення шкірного сала на ваших стінах.
Є й інші ознаки зараження мишами, які не слід ігнорувати:
- крихітні сліди в пилу,
- маленький чорний послід,
- тунелі, особливо в теплих місцях, таких як плити, Посудомийні машини, печі та водонагрівачі,
- сліди зубів і залишки їжі.
Що робити, якщо вдома завелися миші?
Насамперед необхідно прибрати джерела їжі і укриття. Зберігайте всі продукти (зернові, корм для домашніх тварин та інші сухі продукти) у скляних або металевих контейнерах, які надійно захищають їжу, оскільки миші не можуть їх пережовувати. Не залишайте корм для домашніх тварин на тривалий час і вчасно прибирайте всі розливи і безлад.
Ви також повинні видалити м'які гніздові матеріали, зберігаючи всю тканину, килимки та ковдри у важких пластикових контейнерах для зберігання, і швидко утилізувати побутові відходи (пам'ятайте, що миші також будуть гризти картон, папір або легкий пластик для створення гнізд).
Також важливо закрити всі щілини, які миші використовують для проникнення у ваш будинок, і стратегічно встановити мишоловки.
Вам може бути цікаво:
- Чому варто заливати цибулю окропом перед додаванням в салат
- Що добре прибирає жирні плями: навіть ті, що не відпираються
- 50 грамів досить: навіщо сипати соду в котячий лоток
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред