
Головне:
- Чи безпечно тримати ноутбук на животі
- Чому варто змінити звичку класти ноутбук на коліна
Багато людей звикли класти ноутбук на живіт або коліна під час роботи чи перегляду фільмів. Але чи безпечно це для здоров’я пояснює Главред з посиланням на сайт Huffpost.
Окрім цього, дієтологи нарешті пояснили, який шоколад корисніший.
Ендокринолог Алекс Роблес пояснює, що головна загроза пов’язана з теплом, яке виділяє ноутбук під час роботи. Його температура може суттєво підвищуватися залежно від виконуваних завдань, що може спричинити дискомфорт або навіть шкоду для шкіри.
"Крім того, є випадки, коли люди обпікалися, тримаючи ноутбук на колінах протягом тривалого періоду часу", - розповіла акушер-гінеколог Крістіна Карлан Гревес.
Ще один аспект, який слід враховувати, – вплив на поставу. Використання ноутбука в такому положенні не сприяє правильному розташуванню хребта, що може призвести до дискомфорту та болю в спині.
Щоб уникнути негативних наслідків, варто переглянути цю звичку та використовувати ноутбук на твердій і рівній поверхні. Це допоможе зберегти правильну поставу, знизити навантаження на шию та спину і уникнути перегріву шкіри.
Більше важливих новин:
- "Найгірший будинок" в околиці став справжньою перлиною: весь ТікТок у захваті
- 111-річна жінка розповіла, в чому секрет довголіття: всього дві звички
- Чому британці не зберігають яйця в холодильнику: відповідь здивує багатьох
Що відомо про HuffPost
HuffPost (до 2017 року - The Huffington Post; часто скорочено HuffPo) - американський прогресивний, новинний веб-сайт, що має локалізовану та міжнародну версії, повідомляє Вікіпедія.
Сайт пропонує новини, сатиру, блоги та оригінальний контент, а також висвітлює політику, бізнес, розваги, навколишнє середовище, технології, популярні медіа, стиль життя, культуру, комедію, здорове харчування, інтереси молодих жінок та місцеві новини за участю колумністів. Він був створений як прогресивна альтернатива консервативним новинним сайтам, таким як Drudge Report. Сайт містить власний контент і контент, створений користувачами за допомогою відеоблогів, аудіо та фото. У 2012 році сайт став першим комерційним підприємством цифрових медіа Сполучених Штатів, яке отримало Пулітцерівську премію.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред